2018-02-13 - 2018-02-16

AQUATHERM NOVOSIBIRSK

Novosibirsk Expo Centre

Novosibirskas, Rusija

AQUATHERM NOVOSIBIRSK

„Aqua-Therm Novosibirsk“  – pirmaujantis šildymo, vandens tiekimo, santechnikos, vėdinimo ir oro kondicionavimo renginys Sibiro federalinėje apygardoje. Praėjusių metų parodoje dalyvavo 80 įmonių iš 6 pasaulio šalių. 33 įmonės dalyvavo pirmą kartą. Parodoje apsilankė 2 454 lankytojai.

Parodos sektoriai:

Šildymo įranga: katilai (vanduo, dujos, kietas kuras ir kt.), šilumokaičiai, radiatoriai, rankšluosčių džiovintuvai, šildytuvai, dūmtraukiai, saulės kolektoriai, šilumos siurbliai, židiniai, šildymo įranga pramoniniam naudojimui ir kt.

Vandens tiekimo įranga: siurbliai, filtrai ir vandens valymo sistemos, nuotekų įrenginiai, vandens šildytuvai, vandens tiekimo įranga pramoniniam naudojimui.

Vamzdžiai, furnitūra, armatūra: vamzdžiai (plieno, plastiko, PVC, PE, PP), jungiamosios detalės (alkūnės, kampuočiai, trišakiai, movos, adapteriai, atlankos ir kt.), vamzdžių furnitūra, hidroizoliacija, remonto įrankiai, suvirinimo vamzdžiai ir kt.

SPA ir vandens pasaulis: pirtys ir saunos, baseinai, sūkurinės vonios, matavimo siurbliai, statybinės medžiagos ir baseinų apdaila, vandens parkų įranga, pirčių ir baseinų įranga, vandens valytuvai, fito statinės, cheminiai komponentai baseinams.

Valdymo ir matavimo prietaisai: slėgio, temperatūros lygio valdikliai, manometrai, termometrai, termostatai, dujų skaitikliai, nuotėkio apsaugos sistemos ir kt.

Vėdinimo ir oro kondicionavimo įranga: ortakiai, vamzdžiai, ventiliatoriai, kondicionieriai, šiluminės užuolaidos, drėkintuvai, drėgmės surinkėjai ir kt.

 

Atidaryti žemėlapį

80

Įmonių

img

2 454

Lankytojai

Dalyvavimo sąlygos

Susisiekite

Projektų vadovė

Nida Venslovė

El. paštas
nida@autare.lt

Užsiregistruokite

Success

Ačiū!

Jūsų žinutę gavome.