2018-03-16 - 2018-03-18

BOAT SHOW 2018

Eesti Naitused

Talinas, Estija

BOAT SHOW 2018

Boat Show – tai viena iš didžiausių laivybos parodų Pabaltijo regione. Parodinis plotas kiekvienais metais užima apie 700 kvadratinius metrus. Boat Show pritraukia virš 100 dalyvių ir parodoje eksponuojama 140 laivų. Praeitais metais  renginyje apsilankė 10 800 lankytojų iš Estijos, Suomijos, Latvijos ir Rusijos ir kitų šalių. Parodoje be laivų pristatoma ir paslaugos jūrininkams, naujausi variklio modeliai, navigacijos prietaisai, maršruto programinės įrangos, drabužiai ir reikmenys, patarimai keliaujantiems valtimis. Parodoje lankytojams taip pat suteikiama galimybė susipažinti su laisvalaikio užsiėmimais, žvejybos reikmenimis bei nardymo įranga.

Atidaryti žemėlapį

Parodoje pristatoma: jachtos, kateriai, laivai, vandens motociklai, jūreivystės prietaisai ir įranga, laivų statyba, navigacijos ir komunikacijos sistemos, jūrų elektronika, jūrų gelbėjimo įranga ir prietaisai, laivų remontas, maži uostai, uosto įrenginiai, technologijos ir reikmenys, laivų priekabos, jūriniai ženklai ir identifikavimo žymėjimas, laivų kapitonų kvalifikacijos laipsnio kėlimas, jachtų, laivų nuoma, vandens sporto ir medžioklės klubai, vandens sportas bei  turizmas, ekstremalus sportas, banglenčių sportas, žvejyba, laisvalaikio prekės ir kita.

 

10 800

Lankytojų

img

7 500

Kv. m. parodinio ploto

Dalyvavimo sąlygos

300

Registracijos mokestis

Registracijos mokestį moka ir įmonė-eksponentė, ir įmonė-sub.eksponentė.
Į kainą įeina: įrašas į parodos katalogą, bendra reklama, 2 parkavimosi kortelės.

60

1 kv.m. neįrengto ploto

90

1 kv m. su standartiniu irengimu

Į standartinio ploto kainą įeina: parodinio ploto nuoma, lentyna, 1 šviestuvas „Spot“ (kas 3 kv.m.), užrašas ant stendo iki 16 ženklų, bendras apšvietimas, centrinis šildymas, praėjimų tarp stendų valymas, apsauga.

Stendas (plotas) su dviem atvirom sienom:             +10 %

Stendas (plotas) su trim atvirom sienom:                +15 %

Stendas (plotas) su keturioms atvirom sienom:      +20 %

 

Kainos nurodytos be PVM.

 

Susisiekite

Projektų vadovė

Roma Bieliajevienė

El. paštas
roma@autare.lt

Užsiregistruokite

Success

Ačiū!

Jūsų žinutę gavome.