2018-07-15 - 2018-07-16

BUBBLE 2018

Business Design Centre

Londonas, Jungtinė Karalystė

BUBBLE 2018

Parodos organizatoriai: ITE GROUP
Atstovai Lietuvoje: UAB „Autarė“

Bubble – vaikų ir jaunimo mados paroda, vykstanti Jungtinėje Karalystėje kiekvieną sausio ir liepos mėnesį ir trunkanti dvi dienas. Tai unikali vieta kur gali susitikti vaikų mados industrijos profesionalai iš viso pasaulio. Mažmenininkams tai puiki galimybė atrasti naują dizainą, pamatyti geriausius tarptautinius prekinius ženklus ir gauti naudą iš ekspertų verslo konsultacijos klausimais. Padeda stiprinti jau egzistuojančius ryšius su partneriais, bei užmegzti naujus verslo kontaktus.

2017 metų liepos mėnesio parodoje dalyvavo įmonės iš Airijos, Ispanijos, Italijos, Portugalijos, Vokietijos, Belgijos, Amerikos, Kinijos, Indijos, Rusijos, Kolumbijos, Honkongo, Japonijos, Rusijos, Jungtinių Arabų Emyratų. Parodoje dalyvavo apie 400 įmonių su savo prekiniais ženklais. Parodą aplankė: 46% nepriklausomų mažmenininkų, 25 % dalyvių vykdančių savo veiklą internetu, 10% dalyvių planuojančių pradėti savo veiklą, 5 % gamintojų, 4 % žiniasklaidos atstovų, 4 % agentų, 4 % padedančių verslininkų ir pan.

Atidaryti žemėlapį

Parodoje eksponuojama:

Rūbai vaikams (drabužiai naujagimiams, drabužiai iki mokyklinio amžiaus vaikams, drabužiai moksleiviams, mokyklinės uniformos, drabužiai paaugliams, neišnešiotų kūdikių ir neįgalių vaikų drabužiai, trikotažas, berniukų ir mergaičių apatiniai, kojinės, laisvalaikis drabužiai, maudymosi kostiumėliai, lauko drabužiai, paltai, švarkai, džinsiniai drabužiai, sportiniai rūbai, drabužiai pagaminti iš odos ir kailio, solidūs drabužiai, kostiumai, audiniai, neaustinės medžiagos).

Vaikiška avalynė (avalynė naujagimiams, mokyklinio amžiaus vaikams, moksleiviams, paaugliams, laisvalaikio avalynė, avalynė skirta sporto ir lauko veiklai, odiniai batai, batai su kailiu, šventiniai bateliai, veltinio avalynė, guminė avalynė).

Aksesuarai vaikams, žaislai, vaikų kambario, interjero detalės, (aksesuarai naujagimiams, bižuterija ir papuošalai vaikams, laikrodžiai, galvos apdangalai, kaklaraiščiai, kaklaskarės, pirštuotos ir kumštinės pirštinės, diržai, petnešos, plaukų aksesuarai, rankinės ir piniginės mergaitėms, skėčiai, žaislai, mediniai žaislai, žaidimai)

Mada ir dizainas (vaikų dizainerių drabužiai ir avalynė, Vaikų stilistai, Vaikų mados agentūros, jaunų dizainerių kūriniai vaikams, drabužiai ir avalynė pagaminti iš netradicinių medžiagų, etiketės ir pakuotės).

Dalyvavimo sąlygos

£ 1 795

Junior: 4 kv. m. ploto

2 prožektoriai, kiliminė danga, 2 kėdės, 1 mažas staliukas, vardinė lenta, šiukšlių dėžė, 3 metrų lentynos

£ 2 465

Standart: 6 kv. m. ploto

3 prožekoriai, kiliminė danga, 2 kėdės, 1 mažas staliukas, vardinė lenta, šiukšlių dėžė, 4 metrų lentynos

£ 3 285

Classic: 8 kv. m. ploto

4 prožektoriai, kiliminė danga, 4 kėdės, 1 vidutinio dydžio stalas, vardinė lenta, šiukšlių dėžė, 6 metrų lentynos

£ 4 110

Master: 10 kv. m. ploto

5 prožektoriai, kiliminė danga, 4 kėdės, 1 vidutinio dydžio stalas, vardinė lenta, šiukšlių dėžė, 8 metrų lentynos

£ 5 440

Deluxe: 14 kv. m. ploto

7 prožektoriai, kiliminė danga, 5 kėdės, 2 vidutinio dydžio stalai, vardinė lenta, šiukšlių dėžė, 10 metrų lentynos

Susisiekite

Projektų vadybininkė

Gintarė Petrulytė

Užsiregistruokite

Success

Ačiū!

Jūsų žinutę gavome.