2018-03-15 - 2018-03-17

FASADAS. ENERGETINIAI RESURSAI 2018

Baltic - Expo

Kaliningradas, Rusija

FASADAS. ENERGETINIAI RESURSAI 2018

Paroda „Fasadas“ – jau ilgus metus vystanti statybos pramonės paroda Kaliningrade. Kasmet ji sulaukia vis didesnio dalyvių bei žiūrovų susidomėjimo. Dalyvavimas šioje parodoje – tai puiki proga susipažinti su statybos pramonės aktualijomis Kaliningrado srityje, susirasti naujų partnerių bei praplėsti klientų ratą.

„Energetiniai resursai“ – tai energetinių ir pramoninių kompleksų paroda Kaliningrado srityje. Praėjusių metų parodoje savo gaminius ir produkciją pristatė 50 kompanijų iš Švedijos, Baltarusijos, Kaliningrado, Lenkijos, Rusijos ir Ukrainos.

Atidaryti žemėlapį

Parodoje „Fasadas“ eksponuojama:
naujos statybų ir remonto technologijos; architektūra; šiuolaikinė statybų įranga ir apdailos medžiagos; dizainas; speciali technika ir įrankiai; metalinės konstrukcijos; inžineriniai tinklai ir sistemos; aplinkotvarka; komunalinės paslaugos; kelių tiesimas; ekologija; atliekų perdirbimas; programinė įranga, projektavimas; draudimas, konsultacijos ir kt.

Parodoje „Energetiniai resursai“ eksponuojama:
naujausia technologija ir įranga, skirta energijos gavimui, paskirstymui ir naudojimui; jėgainės; energijos taupymo technologijos; matavimo prietaisai ir sistemos; cheminė produkcija; gumos gaminiai; pramoninė ir laboratorinė įranga; suvirinimo įranga; staklės; technologinė įranga; darbo drabužiai; apsaugos priemonės ir sistemos. 2018 metais parodose planuojama sulaukti apie 200 dalyvaujančių įmonių. Parodų metu vyks įvairūs seminarai, konkursai, konferencijos.

 

Dalyvavimo sąlygos

220

Registracijos mokestis

Registracijos mokestį moka įmonė-eksponentė ir įmonė-sub.eksponentė.
Į kainą įskaičiuota: įrašas į parodos katalogą, parodos katalogas, dalyvio kortelės, bendra parodos reklama

140

1 kv. m. ploto su standartine įranga

Į kainą įskaičiuota: parodinio ploto nuoma, „Octanorm“ konstrukcijų nuoma ir montažas, kiliminė danga, stalas ir 2 kėdės, rozetė, užrašas ant stendo, bendras apšvietimas, praėjimų tarp stendų valymas, apsauga.

115

1 kv. m. neįrengto parodinio ploto

Į kainą įskaičiuota: parodinio ploto nuoma, kiliminė danga, elektros rozetė, bendras apšvietimas.

Stendas su dviem atvirom sienom:            + 10 %

Stendas su trim atvirom sienom:               + 20 %

Stendas su keturiom atvirom sienom:      + 25 %

1 kv. m. lauko aikštelėje:  50 EUR

Kainos nurodytos be PVM.

Susisiekite

Projektų vadovė

Nida Venslovė

El. paštas
nida@autare.lt

Užsiregistruokite

Success

Ačiū!

Jūsų žinutę gavome.