2018-04-17 - 2018-04-19

INTERFOOD ST. PETERSBURG 2018

EXPOFORUM

Sankt Peterburgas, Rusija

INTERFOOD ST. PETERSBURG 2018

Nuo pirmųjų metų, paroda kasmet auga ir šiuo metu yra tapusi pati didžiausia specializuota maisto pramonės paroda Rusijos Šiaurės Vakarų regione. 2017 metais parodoje dalyvavo daugiau nei 115 įmonių iš Rusijos, Bulgarijos, Olandijos, Graikijos, Italijos, Baltarusijos, Rumunijos, Turkijos, Lenkijos. Parodos dalyviai – tai gamintojai, didmenininkai, mažmenininkai, atstovai, paslaugų teikėjai, nuo gigantiškų tarptautinių korporacijų iki individualių įmonių. Per 3 dienas parodą aplankė apie 5 200 specialistų iš 14 šalių ir 31 Rusijos regiono.
Nepaisant dabartinės ekonominės situacijos, Rusijos rinka yra patraukli mūsų gamintojams. Dalyvavimas Interfood parodoje leidžia įmonėms reklamuoti savo produktus ir paslaugas tarptautinėms rinkoms, suteikia joms galimybę vaidinti svarų vaidmenį pasaulio ekonomikoje, padeda surasti naujus verslo kontaktus, suteikia galimybę sudalyvauti parodos metu organizuojamuose seminaruose, konkursuose bei susipažinti su maisto pramonės naujovėmis.

Atidaryti žemėlapį

Parodos INTERFOOD sektoriai:

Maistas (konditerijos gaminiai, mėsa ir vištiena, maisto produktai, riebalai ir aliejai, konservuotas ir šaldytas maistas, vaisiai ir daržovės, vaikų maistas, sveikas maistas);

Alkoholiniai ir nealkoholiniai gėrimai;

Maisto perdirbimo įranga.

115

Įmonių

img

5 200

Lankytojų specialistų

Dalyvavimo sąlygos

660

Registracijos mokestis

Į kainą įskaičiuota: administracinis mokestis, įrašas į internetinį parodos katalogą, viešosios atsakomybės draudimas. Registracijos mokestį moka ir įmonė subeksponentė

293

1 kv. m. ploto su standartiniu stendu salėje

Stendas su dviem atvirom sienom:                       +10%

Stendas su trim atvirom sienom:                          +15 %

Stendas su keturiom atvirom sienom:                  + 20 %

Į kainą įskaičiuota: parodinio ploto nuoma, konstrukcijų nuoma ir montažas, iškaba su firmos pavadinimu, kiliminė danga, stalas, 2 kėdės, elektros rozetė (iki 2 kW), 1 šviestuvas/4qm, kabykla, šiukšlių dėžė, praėjimų tarp stendų valymas, bendra apsauga.

 

245

1 kv. m. neįrengto parodinio ploto salėje

Į kainą įskaičiuota: parodinio ploto nuoma, praėjimų tarp stendų valymas, bendra apsauga. Elektros rozetė į kainą neįskaičiuota.

Minimalus stendo dydis 15 kv. m.

 

Kainos nurodytos be PVM.

Susisiekite

Projektų vadovė

Roma Bieliajevienė

El. paštas
roma@autare.lt

Užsiregistruokite

Success

Ačiū!

Jūsų žinutę gavome.