2018-02-28 - 2018-03-02

AUTOMATIZACIJA. ELEKTRONIKA. ŠVIESA 2018

Falcon Club

Minskas, Baltarusija

AUTOMATIZACIJA. ELEKTRONIKA. ŠVIESA 2018

 „Automatizacija. Elektronika. Elektrotech. Šviesa“ – tai vienintelė specializuota automatizavimo bei elektronikos paroda Baltarusijoje, kuri sutelkia vietinius ir artimų šalių automatizacijos ir elektronikos komponentų, techninių medžiagų gamintojus ir prekybininkus. 2016 metų parodoje savo produkciją pristatė 75 įmonės iš Baltarusijos, Vokietijos, Rusijos, Lenkijos ir Kazachstano. Parodoje apsilankė daugiau nei 11 000 žiūrovų, o parodinį plotą sudarė beveik 1000 kv.m.
www.automation.minskexpo.com

Atidaryti žemėlapį

Parodoje eksponuojama: gamybos ir technologinių procesų reguliavimo automatizuotos sistemos ir techniniai metodai, pramonės kontrolieriai, kontrolės sistemos, reguliavimas, valdymas, pramoninė automatizacija, robotai, manipuliatoriai, periferinė įranga, lazerinė technika, kokybės kontrolė, informacinės technologijos ir programinė įranga; elektroniniai komponentai ir sudedamosios dalys (elektromechaniniai komponentai ir sujungimo technologijos, įmontuojamos sistemos, mikrosistemos ir siųstuvai, maitinimo šaltiniai, programinė įranga); elektroninės ir elektrotechninės pramonės technologinė įranga, medžiagos, įrankiai (puslaidininkių gamyba, mikrosisteminė technologija, medžiagų apdirbimas, kabelių apdirbimo komponentų gamyba, litavimo technologijos); apšvietimas, komponentai, elektros instaliacija.

75

Dalyviai

1000

kv.m. parodinio ploto

11000

Lankytojų

Dalyvavimo sąlygos

250

Registracijos mokestis

Registracijos mokestį moka įmonė-eksponentė ir įmonė-sub. eksponentė.
Į kainą įskaičiuota: parodos katalogas, informacinė medžiaga, dalyvio kortelės, 2 kvietimai į biznio kokteilį, bendra parodos reklama

165

1 kv. m. ploto su standartiniu stendu

Į kainą įskaičiuota: parodinio ploto nuoma, konstrukcijų nuoma ir montažas, kiliminė danga (pasirinktiniai: mėlyna, žalia, raudona, juoda, pilka), elektros rozetė (220 V, 2,5 kW), 1 šviestuvas (kas 3 kv. m.), 1 stalas, 4 kėdės (2 kėdės – 9 kv. m., 4 kėdės – virš 9 kv. m.), užrašas ant stendo (iki 18 ženklų), kabykla rūbams, šiukšlių dėžė, praėjimų tarp stendų valymas.

160

Privalomas įrašas į parodos katalogą + CD

*1 kv. m. neįrengto parodinio ploto:  81 EUR (jei stendą įsirenginėja pati įmonė arba trečiasis asmuo, taikomas 40 % antkainis)
*Rezervuojant neįrengtą plotą, užsakovui pageidaujant, įrengiame nestandartinį (individualų) stendą
Į kainą įskaičiuota: parodinio ploto nuoma.

Stendas su dviejomis atviromis sienomis:    + 15 %
Stendas su trimis atviromis sienomis:          + 20 %
Stendas su keturiomis atviromis sienomis:  + 25 %
Stendas centrinėje linijoje:                               + 15 %

Minimalus stendo dydis  9 kv. m, centrinėje linijoje – 12 kv.m.

1 kv. m. lauko aikštelėje:                                              30 EUR

Kainos nurodytos be PVM.                                           

Susisiekite

Projektų vadovė

Nida Venslovė

El. paštas
nida@autare.lt

Užsiregistruokite

Success

Ačiū!

Jūsų žinutę gavome.