2017-10-18 - 2017-10-21

WORLDBUILD BAKU 2017

Baku Expo Center

Baku, Azerbaidžanas

WORLDBUILD BAKU 2017

Paroda WORDLBUILD BAKU 2017 – tai jau 23 – oji  tarptautinė Kaspijos regiono statybų pramonės paroda. Tai itin svarbus statybos, architektūros, projektavimo renginys, kuriame pristatomos aktualios Azerbaidžano statybų verslo naujienos.

Paroda WorldBuild Baku – tai puiki galimybė susirasti naujų klientų, partnerių, atrasti naujas produktų rinkas. 2016 metų parodoje dalyvavo 292 įmonės iš Austrijos, Azerbaidžano, Baltarusijos, Belgijos, Kanados, Kinijos, Egipto, Suomijos, Prancūzijos, Gruzijos, Vokietijos, Graikijos, Irano, Italijos, Korėjos, Lenkijos, Rumunijos, Rusijos, Turkijos, Ukrainos, JAE, JK, JAV ir Uzbekistano.

Atidaryti žemėlapį

Parodos sektoriai:
Statyba – statybinės medžiagos ir įranga; statybinių medžiagų gamybos įranga; stogdengystė; techninė įranga ir įrankiai; kraštovaizdis ir architektūra ir kt.
Interjeras – apdailos medžiagos; langai; tekstilė; lakai ir dažai; sienų dangos; grindys; lubos; apšvietimas ir elektra; durys ir pertvaros; spynos; apsauga nuo saulės; laiptai ir arkos; interjeras ir dizainas; baldai.
Fenestracija – langai ir profiliai; fasadų sistemos; architektūrinis stiklas; vartai ir automatika; durys ir kt.
Keramika ir akmuo – keramika; keramikos pramonės įranga ir technologijos; akmuo ir akmentašystė.
Landšafto dizainas – kraštovaizdžio architektūra ir dizainas; kraštovaizdžio sodininkystė; augalinės medžiagos; žiemos sodai ir šiltnamiai.
Statybinės mašinos – buldozeriai, ekskavatoriai, žemkasės, didelio našumo savivarčiai, krautuvai; kranai, mobilūs kranai, kėlimo įranga, konvejeriai; statybinių medžiagų gamybos, laikymo ir transportavimo įranga bei mašinos; gelžbetonio apdorojimo mašinos; cemento, kalkių ir gipso konstrukcinių dalių gamybos įranga; griovimo įranga; pastatų ir konstrukcijų renovavimo ir valymo įrenginiai; atliekų perdirbimo įranga ir kt.
Sanitarinė įranga – sienų plytelės; santechnika ir vonios keramika; vonios kambario baldai ir kt.
Baldai – klasikiniai, šiuolaikiniai, minkšti baldai; stalai ir kėdės; miegamojo baldai; vaikų baldai; pinti baldai; virtuvės baldai ir aksesuarai; biuro baldai, pertvaros ir kt.
Medžio apdirbimas – perdirbimo įranga; apdailos įranga; stalių dirbiniai, statybinės jungtys, medinės konstrukcijos; medžio apdirbimo įrankiai ir aksesuarai.

292

Dalyviai

8000

Profesionalių lankytojų

8400 kv.m.

Parodinis plotas

Dalyvavimo sąlygos

850

Registracijos mokestis

Registracijos mokestį moka ir įmonė-eksponentė ir įmonė-sub. eksponentė.
Į kainą įskaičiuota: parodos administravimas, parodos katalogas, įrašas į parodos katalogą ir internetinį puslapį.

300

1 kv.m. neįrengto parodinio ploto

Į kainą įskaičiuota: parodinio ploto nuoma, praėjimų tarp stendų valymas, bendra apsauga. (Minimalus užsakomas plotas 12 kv.m.)

350

1 kv.m. ploto su standartine įranga

Į kainą įskaičiuota: parodinio ploto nuoma, konstrukcijų nuoma ir montažas, kiliminė danga, užrašas ant stendo, 1 stalas, 2 kėdės, elektros rozetė (220V iki 3kW), 1 šviestuvas kas 4 kv.m., šiukšlių dėžė, praėjimų tarp stendų valymas, bendra apsauga. (Minimalus užsakomas plotas 9 kv.m.)

Stendas (plotas) su dviejomis atviromis sienomis:  +10 %
Stendas (plotas) su trimis atviromis sienomis:         +15 %
Stendas (plotas) su keturiomis atviromis sienomis:+20 %

1 kv. m. lauko aikštelėje: 140 EUR 

Kainos nurodytos be PVM

Susisiekite

Projektų vadovė

Nida Venslovė

El. paštas
nida@autare.lt

Užsiregistruokite

Success

Ačiū!

Jūsų žinutę gavome.