2019-03-01 - 2019-03-03

SKOLA 2019

BT1 parodų rūmuose, Kipsalos g. 8

Ryga, Latvija

SKOLA 2019

„Skola 2019“ – tai specializuota mokslo paroda, kurioje pristatomos tiek mokymosi galimybės Latvijoje, tiek užsienio šalyse.

Parodoje taip pat dalyvauja verslo įmonės bei nevyriausybinės organizacijos, gyvai ir interaktyviai pristatomi ugdymo(si) metodai, paslaugos švietimui, demonstruojamos naujausios mokymo(si) priemonės ir technologijos, aptariami mokyklose realiai veikiantys pavyzdžiai ir sėkmės istorijos.

2018 metų parodoje dalyvavo 140 įstaigų bei organizacijų daugiau kaip iš 15-ties pasaulio šalių, tokių kaip Latvija, JAV, Australija, Baltarusija, Danija, Prancūzija, Estija, Kanada, Lietuva, Moldavija, Olandija, Šveicarija, Vokietija ir kt.  Parodos metu apsilankė daugiau, negu 20 750 lankytojų.

 

 

Atidaryti žemėlapį

Parodos dalyviai yra įvairios mokymosi įstaigos, aukštosios mokyklos, žinomi užsienio šalių universitetai, užsienio kalbų kursai, programavimo ir daugelis įvairaus pobūdžio mokymosi įstaigų bei kursų pagal individualius kiekvieno besilavinančio žmogaus interesus. Taip pat pristatomos edukacinės programos, priemonės, akademinių mainų ir praktikos galimybės studentams bei visuomeninio gyvenimo galimybės. Parodoje taip pat dalyvauja verslo įmonės bei nevyriausybinės organizacijos, gyvai ir interaktyviai pristatomi ugdymo(si) metodai, paslaugos švietimui, demonstruojamos naujausios mokymo(si) priemonės ir technologijos, aptariami mokyklose realiai veikiantys pavyzdžiai ir sėkmės istorijos.

140

Įstaigų bei organizacijų

img

20 752

Lankytojų

Dalyvavimo sąlygos

100

Registracijos mokestis

Registracijos mokestį moka įmonė-eksponentė ir įmonė-sub. eksponentė.
Į kainą įeina: įrašas į parodos katalogą, dalyvio kortelės, kvietimai stendo lankytojams, parodos katalogas.

50

1 kv.m. neįrengto ploto su viena atvira siena (min. 6 kv.m.)

60

1 kv.m. neįrengto ploto su dviem atviromi sien (min. 6 kv.m)

65

1 kv.m. neįrengto ploto su trimis atviromis sienomis (min. 15 kv.m.)

70

1 kv.m. neįrengto ploto su keturiomis atviromis sienomis- sala (min. 20 kv.m.)

26

1 kv.m ploto lauko aikštelėje

Į kainą įskaičiuota: parodinio ploto nuoma, stendų tarp praėjimų valymas, bendra apsauga.

1 kv. m. standartinio parodinio ploto: neįrengto ploto kaina plius 17 EUR/1 kv.m.

Į kainą įeina: parodinio ploto nuoma, : „Octanorm“ konstrukcijų nuoma ir montažas, šviestuvai „Spot“ (kas 3 kv. m.), užrašas ant stendo (iki 16 ženklų), bendras apšvietimas, centrinis šildymas, praėjimų tarp stendų valymas, apsauga.

Kainos nurodytos be PVM.

Susisiekite

Projektų vadovė

Roma Bieliajevienė

El. paštas
roma@autare.lt

Užsiregistruokite

Success

Ačiū!

Jūsų žinutę gavome.