2017-10-25 - 2017-10-27

TALLINN FOOD FEST ’17

EESTI NAITUSED

Talinas, Estija

TALLINN FOOD FEST ’17

Taline maisto pramonės parodos vyksta kiekvienais metais: nelyginiais metais jų pavadinimas būna Tallinn Food Fair, lyginiais – Tallinn Food Fest. Paroda Tallinn Food Fest skirta tiek mažmenininkams, tiek didmenininkams. Šiais metais, tai 9-ąjį kartą organizuojama paroda. Dalyvavimas renginyje – vienas iš geriausių būdų atrasti naujas rinkas Estijoje ir kitose Baltijos šalyse. Kas antrais metais vykstanti paroda pristato platų maisto ir gėrimų asortimentą, moderniausias technologijas ir įrangą. Parodos metu vyksta geriausio gaminio rinkimai, prezentacijos, produkcijos pristatymai ir degustacijos.

Atidaryti žemėlapį

Parodoje eksponuojama: maisto produktai; maistiniai priedai ir prieskoniai; alkoholiniai ir nealkoholiniai gėrimai; tabako gaminiai; gamybos ir perdirbimo įranga; restoranų, barų, viešojo maitinimo ir parduotuvių įranga; šaldymo įranga; pakavimo įranga ir medžiagos; žurnalai ir knygos; matavimo ir svėrimo įranga, kasos aparatai; virtuvių įranga ir reikmenys; stalo serviravimo reikmenys; indai; įranga produktų gaminimui, saugojimui ir pardavimui; elektroninė komercija, susijusi su maisto pramone, apmokymai ir pan.

8300

Lankytojai

img

150

Parodoje dalyvavo 150 įmonių iš 21 šalies

Dalyvavimo sąlygos

Registracijos mokestis:                                                  275 EUR
Registracijos mokestį moka ir įmonė eksponentė ir įmonė sub. eksponentė.
Į kainą įskaičiuota: įmonės rekvizitai parodos kataloge, dalyvio kortelės, vienas pastovus leidimas automobilio parkavimui, kvietimai lankytojams, reklaminės kampanijos išlaidos, viešbučių  užsakymas.

Tipiniai stendų variantai:
6 kv.m. – 675 EUR; 8 kv.m. –   865 EUR; 9 kv.m.  – 930 EUR;  10 kv.m. – 1040 EUR;  12 kv.m. – 1210 EUR 15 kv.m. – 1495 EUR; 18 kv.m. – 1795 EUR; 20 kv.m. – 1940 EUR;
Į kainą įeina: parodinio ploto nuoma, konstrukcijų nuoma ir montažas, kiliminė danga, užrašas ant stendo, 1 šviestuvas “Spot” (kas 3 kv.m.), elektros rozetė, bendras salės apšvietimas, centrinis šildymas, praėjimų tarp stendų valymas, bendra apsauga.

1 kv.m. neįrengto parodinio ploto:                               81 EUR

Stendas su dviem atvirom sienom:       + 15 %
Stendas su trim atvirom sienom           + 25 %
Stendas su keturiom atvirom sienom:  + 30 %

Kainos nurodytos be PVM.

Susisiekite

Motinystės atostogose

Justė Bliujūtė

El. paštas
juste@autare.lt
Telefonas
+37060315525

Užsiregistruokite

Success

Ačiū!

Jūsų žinutę gavome.