2018-10-25 - 2018-10-28

MEDŽIO APDIRBIMAS 2018

Futbolnij Maniež

Minskas, Baltarusija

MEDŽIO APDIRBIMAS 2018

Renginio metu  bus eksponuojami pirmaujančių įrangos gamintojų ir tiekėjų iš Baltarusijos ir kitų pasaulio šalių pasiekimai. Svečiai ir dalyviai turės puikią galimybę pamatyti ne tik medienos apdirbimo įrangą, bet ir kitus  produktus, susijusius su medžio apdirbimu, kuriuos pristatys pasaulio rinkos lyderiai. Parodoje išvysite medienos pjovimo ir džiovinimo įrenginius, automatizuotus apdirbimo  centrus, pramonines linijas baldų gamybai ir dar daug visko.

2017-ųjų metų parodoje dalyvavo 96 įmonės iš 15 skirtingų pasaulio šalių: Suomijos, Austrijos, Danijos, Vokietijos, Prancūzijos, Italijos, Lietuvos, Latvijos, Rusijos, Slovėnijos, Slovakijos Švedijos, Ukrainos, Šveicarijos, ir Baltarusijos. Parodoje apsilankė daugiau nei 7000 lankytojų iš 16 pasaulio valstybių. Parodinis plotas užėmė 1822,5 kv.m.

Atidaryti žemėlapį

Parodoje eksponuojama: medienos ruošos darbai – mašinos ir įrengimai (apdorojimo įranga ir technika, džiovinimo įranga, transporto įrenginiai, pakavimas, sandėliavimas ir logistika), medienos ir baldų gamyba – mašinos, įranga, priemonės ir technologijos (stalių ir dailidžių  prietaisai, įrankiai ir priedai ,dažų medžiagos, klijai, užpildai, chemikalai, skirti medienos apsaugai, plaušo-popieriaus gamyba, instrumentuotė, technologinių procesų automatizavimas), pagaminti dirbiniai – medienos, baldų reikmenys; parketas; pakuočių transportas; faneros; faneros lakštai, medinių statinių kūrimas – namai, pirtys, pavėsinės, sijos, karkasiniai namai, interjero detalės (įsk. grindys, durys, langai, laiptai), terasos, išorinė apdaila, aplinkos apsauga, atliekų panaudojimas ir perdirbimas, darbo sauga, priešgaisrinė sauga, darbo drabužiai, bioenergija – įranga ir technologijos kitokio pobūdžio biokuro gamybai ir deginimui: medžio masyvo kuras, biodujos ir skystas kuras (bioetanolio, biodyzelino), durpės, atsinaujinantys energijos šaltiniai, biomasė, bioprocesai.

Tuo pačiu metu vyks specializuotos parodos „Bioenergija“ ir „Baldų dalys. Priedai. Medžiagos“.

96

Įmonės iš 15 skirtingų pasaulio šalių

7000

Registruotų lankytojų iš 16 pasaulio šalių

1822

kv. m. parodinio ploto

Dalyvavimo sąlygos

250

Registracijos mokestis

Registracijos mokestį moka įmonė-eksponentė ir įmonė-sub. eksponentė.
Į kainą įskaičiuota: parodos katalogas, informacinė medžiaga, dalyvio kortelės, 2 kvietimai į biznio kokteilį,  bendra parodos reklama.

165

1 kv. m. ploto su standartiniu stendu

Į kainą įskaičiuota: parodinio ploto nuoma, konstrukcijų nuoma ir montažas, kiliminė danga (pasirinktiniai: mėlyna, žalia, raudona, juoda, pilka), elektros rozetė (220 V, 2,5 kW), 1 šviestuvas (kas 3 kv. m.), 1 stalas, 4 kėdės, kabykla rūbams, šiukšlių dėžė, užrašas ant stendo (iki 18 ženklų), praėjimų tarp stendų valymas.

80,4

1 kv. m. neįrengto parodinio ploto

Į kainą įskaičiuota: parodinio ploto nuoma.

Stendas (plotas)su dviem atvirom sienom: + 15 %

Stendas (plotas) su keturiom atvirom sienom: + 25 %

Stendas(plotas) su trim atvirom sienom:  + 20 %

Stendas (plotas) centrinėje linijoje:  + 15%

Minimalus stendo dydis 9 kv. m, centrinėje linijoje 12 kv.m.

 

1 kv. m. lauko aikštelėje: 30 EUR
Privalomas įrašas į parodos katalogą + CD:  160 EUR

Kainos nurodytos be PVM.

Susisiekite

Projektų vadybininkė

Gintarė Petrulytė

Užsiregistruokite

Success

Ačiū!

Jūsų žinutę gavome.