2017-10-02 - 2019-12-31

Žvejyba Švedijoje

Nuostabi žvejyba

Švedija yra nuostabi šalis, kurioje ypatingas dėmesys skiriamas turizmui, todėl galite būti tikri, kad nutarę pažvejoti šioje šalyje pateksite į tikrą žvejų rojų. Atraskite Švedijos vandenų turtus. Čia žvejoti galima ištisus metus. Skirtingų tipų įvairiuoe vandenyse: jūra, ežerai, upės bei tvenkiniai.

Dauguma čia atvažiuoja į žvejoti lašišų. Jų gausu visoje Švedijoje, o ypač rytinėje dalyje nuo Stokholmo iki pat pietinės dalies pakrantės ir upės.
Jūroje yra labai įvairių žuvų: menkių, plekšnių, skumbrių, silkių ir t.t. Šiemet aptikome tunų, kurie yra tikra retenybė. Jūroje žvejoti nereikia jokių leidimų.

Ežeruose, labai populiarus yra spiningavimas, nes čia gausu starkių, lydekų, ešerių. Ežeruose galima pagauti ir trofėjinių žuvų, tačiau jos yra apmokestinamos, tam yra būtina įsigyti žvejo bilietą. Egzistuoja šeši didžiausi Švedijos ežerai, kurie nėra apmokestinti, juose žvejoti galima be leidimų. Turint žvejo kortelę, reikia vadovautis to ežero nustatytomis taisyklėmis, tokiomis kaip minimalus žuvies dydis, kabliukų kiekis ir t.t., kurios yra nurodytos prie bilieto.

 

Susisiekite

Projektų vadovė

Gintarė Zlatkienė

Užsiregistruokite

Success

Ačiū!

Jūsų žinutę gavome.