2018-11-13 - 2018-11-16

COSMOPROF ASIA 2018

Parodų centrai Cosmopack Asia AsiaWorld-Expo (AWE); Cosmoprof Asia Hong Kong Convention & Exhibition Centre (HKCEC)

Hong Kongas, Kinija

COSMOPROF ASIA 2018

UAB „AUTARĖ“ kviečia apsilankyti tarptautinėje grožio ir verslo parodoje Honkonge
paroda vyks 201 m. lapkričio 13 – 16 dienomis, AsiaWorld-Expo parodų centre ir Honkongo konferencijų ir parodų centre.
(Plačiau apie šią parodą rasite čia: http://www.cosmoprof-asia.com/en-us/ABOUT-THE-FAIR/Fair-Details

Paroda Cosmoprof Asia 2018 – tai tarptautinė grožio ir verslo paroda, rengiama nuo pat 1996. Pagal statistiką 2016 metų parodoje savo produkciją ir paslaugas pristatė apie 2,000 gamintojų, platintojų ir tiekėjų iš 20 skirtingų pasaulio šalių ir regionų, o apsilankė net 76,818 lankytojų iš įvairių pasaulio šalių.
Cosmoprof Asia – bene didžiausia pirmaujanti paroda visame Azijos ir Ramiojo vandenyno regione. Tai vienas iš labiausiai prestižinių grožio renginių Azijoje, kuris siūlo unikalias verslo galimybes visame regione. Kiekvienas, besidomintis ar bent kiek prijaučiantis grožio ir sveikatos pramonei, nepraleiskite progos apsilankyti Cosmoprof Asia 2018 kasmetinėje parodoje.

Pagrindiniai  Cosmoprof parodos sektoriai: Kosmetika ir tualeto reikmenys (parfumerija, kosmetika, tualeto reikmenys, higienos produktai); Natūrali sveikata (maisto papildai, Azijos tradicinė medicina, sveikata, maistas ir gėrimai); Grožio salonai (profesionalūs grožio salonai, SPA produktai ir įranga); Nagai ir aksesuarai (nagų produktai, nagų priežiūra, nagų priežiūros priemonės ir priedai); Kirpyklos (plaukų priežiūros produktai, salono įranga ir baldai); Pakavimas ir originalios įrangos gamintojai (pakuotė, žaliavos, įrenginiai, kontraktai ir gamyba, etiketės, prekiniai ženklai).

 

Atidaryti žemėlapį

Lankymo sąlygos

nuo 899

Kelionės kaina asmeniui, gyvenant dviviečiame kambaryje su pusryčiais

Į kelionės kainą įskaičiuota: lėktuvo bilietas, 3 n. viešbutyje, pusryčiais, sveikatos draudimas, kelionės atmintinė.
Papildomai mokamas pervežimas oro uostas-viešbutis – oro uostas, kaina asmeniui į abi puses nuo 55 eur ( kai keliauja ne mažiau 4 asm)
NEMOKAMAS įėjimas į parodą ( Tik su išankstine registracija).

Susisiekite

Projektų vadovė

Gintarė Zlatkienė

Užsiregistruokite

Success

Ačiū!

Jūsų žinutę gavome.