2018-10-19 - 2018-10-21

I LOVE ME 2018

Messukeskus

Helsinkis, Suomija

I LOVE ME 2018

VERSLO kelionių organizatorius „Autarė“ kviečia Jus dalyvauti nacionalinėje sveikatos, mados, grožio, natūralių produktų bei juvelyrikos parodoje Helsinkyje (Suomijoje) I LOVE ME 2018

(daugiau apie parodą sužinosite: http://iloveme.messukeskus.com/)

Paroda I love me 2018 – tai viena didžiausia grožio ir sveikatos mugė Šiaurės Europoje. Pirmą kartą mugė pasirodė 1997 metais ir vyksta vieną kartą per metus. Renginys skirtas plėtoti įvairius pramonės sektorius bei užtikrinti mados bei sveikatos pažangą tiek Suomijoje, tiek užsienio šalyse. 2016 metais parodoje dalyvavo 504 įvairių įmonių atstovai pristatantys savo paslaugas ir produktus. Prekybos šou dalyviai užėmė 10 006 m2. plotą. Galimybe dalyvauti „I love me“ ir informuoti save apie naujausias grožio bei mados tendencijas pasinaudojo 54 142 lankytojai.

Pagrindiniai parodos sektoriai: Anti – senėjimas; Ekologija; Intymios sveikatos priežiūros produktai; Organizacijos ir asociacijos; Sportas; Ramybės oazės; Alternatyvi sveikatos sritis; Medicininis konsultavimas; Klinikos/ligoninės; Žiniasklaida; Kiti sveikatos priežiūros produktai ir paslaugos; Sveika mityba; Moteriškas apatinis trikotažas; Aksesuarai; Vakarinės suknelės ir kostiumai; Akiniai ir rėmeliai; Batai; Rankinės; Laikrodžiai; Juvelyriniai dirbiniai; Vaikiški drabužiai; Jaunimo drabužiai; Gatvės mada; Žiniasklaida; Vyriški/moteriški drabužiai; Stilistų paslaugos; Spalvų ir stiliaus analizė; Profesionalus grožis;Estetinė chirurgija; Plaukų priežiūra; Vakarinis veido kremas ir kūno priežiūros produktai; Grožio salonai; Dienos SPA; Grožio procedūros; Rankų ir kojų nagai; Natūralios kosmetikos priemonės; Auskarų vėrimo ir tatuiruočių darymo paslaugos; Aromatai; Dovanos; Papuošalai; Laikrodžiai; Aukso, sidabro, deimantų papuošalai.

 

 

Atidaryti žemėlapį

Lankymo sąlygos

nuo 299

Kelionės kaina asmeniui, gyvenant dviviečiame kambaryje su pusryčiais

Viešbutis 3*, vos 1,5 km iki parodų centro
https://www.hotelston.com/hotels/description.jsf?hotel=50096963

nuo 310

Kelionės kaina asmeniui, gyvenant dviviečiame kambaryje su pusryčiais

nuo 350

Kelionės kaina asmeniui, gyvenant dviviečiame kambaryje su pusryčiais

4* viešbuti Helsinkio centre, iki parodos važiuoja tiesioginis tramvajus.
https://www.hotelston.com/hotels/description.jsf?hotel=34459747 

Į kelionės kainą įskaičiuota: lėktuvo bilietas, rankinis bagažas, 1n. pasirinktame viešbutyje, pusryčiai, kelionės atmintinė ( kaip judėti oro uostas-viešbutis-paroda, metro planai, detalus planas kaip keliauti mieste), sveikatos draudimas, įėjimas į parodą.

Į kelionės kainą neįskaičiuota: priemoka už vienvietį kambarį ( kai keliauja tik 1 žmogus), pervežimas oro uostas-viešbutis- oro uostas  privatus transferis asmeniui į abi puses nuo 30 EUR ( kai keliauja 4 ir daugiau žm.)

Galima kelionė iš oro uosto miesto greituoju traukiniu, kaina asmneiui i viena pusę nuo 5 EUR

Susisiekite

Projektų vadovė

Gintarė Zlatkienė

Užsiregistruokite

Success

Ačiū!

Jūsų žinutę gavome.

change

Norite dalyvauti šioje parodoje?

Žiūrėti