2018-04-25 - 2018-04-27

INTERCHARM 2018

Crocus expo

Maskva, Rusija

INTERCHARM 2018

Užsienio parodų rūmų atstovas Lietuvoje UAB „Autarė“ kviečia Jus apsilankyti Tarptautinėje parfumerijos ir kosmetikos parodoje Maskvoje (Rusijoje) InterCHARM 2018.
Daugiau apie šią parodą rasite čia: http://www.intercharm.ru/

Kostemtikos paroda INTERCHARM 2018 – tai Tarptautinė, kasmet vykstanti profesionalios parfumerijos ir kosmetikos paroda rengiama nuo 1994 metų. Ši paroda suteikia puikias galimybes lankytojams iš arčiau pažvelgti į naujausias tendencijas grožio pramonėje, taip pat išmokti teorinių ir praktinių pagrindų kosmetologijos, nagų priežiūros ir kt. srityse. Tai ypač puiki proga norintiems sužinoti apie naujausias tendencijas, taip pat tiems, kurie nori įgyti konkrečių žinių bei įgūdžių.
Kiekvienais metais InterCHARM parodą aplanko vis daugiau ir daugiau kosmetologų, dermatologų, estetikos ekspertų, plastikos chirurgų, kosmetologijų ir SPA salonų vadovų iš viso pasaulio. 2016 metų parodoje savo produkciją ir paslaugas pristatė 980 dalyviai iš 9 skirtingų pasaulio šalių, o lankytojų skaičius siekė rekordinį 80,830 skaičių.

Pagrindiniai parodos sektoriai: Kosmetika ir parfumerija, Nagų ir plaukų priežiūra, priedai, SPA produktai, Salonų paslaugos ir įranga, Vonios kambario priežiūra, Kūdikių priežiūros, priemonės, Kūno priežiūros priemonės (vyrams ir moterims), Pakavimas.

Atidaryti žemėlapį

Lankymo sąlygos

nuo 399

Kelionės kaina asmeniui, gyvenant dviviečiame kambaryje su pusryčiais

nuo 499

Kelionės kaina asmeniui, gyvenant dviviečiame kambaryje su pusryčiais

Į kelionės kainą įskaičiuota: lėktuvo bilietas, bagažas, 2n. viešbutyje, duiviečiuose kambariuose, pusryčiai, Rusijos viza (atliekama per 9d.d.), kelionės atmintinė*.

*kelionės atmintinė- detail informacija, kaip judėti atvykus: oro uostas-viešbutis- paropda. Metro planai, naudinga informacija.
Papildomai užsakome pervežimą oro uostas-viešbutis – oro uostas, asmeniui kaina į abi puses 35 EUR ( kai keliauja ne mažiau 4 asm).

Svarbu: Kainos pateiktos asmeniui, gyvenant dvivičiame kambaryje su pusryčiais. Pageidaujant gyventi vienviečiame kambaryje bus skaičiuojama priemoka.

Susisiekite

Projektų vadovė

Gintarė Zlatkienė

Užsiregistruokite

Success

Ačiū!

Jūsų žinutę gavome.