2018-11-18 - 2018-11-20

MIDDLE EAST NATURAL & ORGANIC PRODUCT EXPO- MENOPE 2018

Dubai Convention & Exhibition Centre

Dubajus, Jungtiniai Arabų Emyratai

MIDDLE EAST NATURAL & ORGANIC PRODUCT EXPO- MENOPE 2018 MIDDLE EAST NATURAL & ORGANIC PRODUCT EXPO- MENOPE 2018

UAB „AUTARĖ“ kviečia Jus apsilankyti tarptautinėje NATŪRALIŲ PRODUKTŲ parodoje DUBAJUJE (JUNGTINIUOSE ARABŲ EMYRATUOSE)
MIDDLE EAST NATURAL & ORGANIC PRODUCT EXPO- MENOPE 2018

(Daugiau apie parodą rasite http://www.naturalproductme.com/)

MIDDLE EAST NATURAL & ORGANIC PRODUCT EXPO- MENOPE 2018– tarptautinė natūralių ir ekologiškų produktų parodų lyderė visame Artimųjų Rytų regione. MIDDLE EAST NATURAL & ORGANIC PRODUCT EXPO- MENOPE 2018 tapo akivaizdi platforma, per kurią šimtai užsienio kompanijų pateko į Artimųjų Rytų rinką. Praėjusių metų parodoje dalyvavo 128 įmonės iš 30 pasaulio šalių. Parodinis plotas užėmė 4 500 kv.m. Apsilankė virš 4000 lankytojų.

Parodoje eksponuojama:
Natūralus maistas ir gėrimai: aukštos kokybės ekologiški maisto produktai, žemės ūkio produktai,organiški produktai gurmanams, ekologiškas kūdikių maistas, nealkoholiniai gėrimai,Mineraliniai ir terminiai vandenys, alus bei vynas, prieskoniai, nacionalinis maistas, užkandžiai, funkciniai maisto produktai ir gėrimai, žalieji maisto produktų ir sutys, mėsa ir mėsos pakaitalai, ekologiški pieno produktai, ekologiškiVaisiai ir daržovės, džiovinti vaisiai, vaisiai ir daržovės, prieskoniniai augalai, prieskoniai ir pagardai, arbata ir kava.
Natūrali kosmetika ir asmens priežiūros priemonės: kosmetika, odos priežiūra, kosmetika kūdikiams irVaikams, vonios produktai, natūrali dekoratyvinė kosmetika, kosmetiniai aliejai ir natūralūs kvepalai, higienosProduktai, pėdų priežiūros produktai, plaukų priežiūra, natūralūs organizmo valymo produktai, lieknėjimo.Produktai, apsaugos nuo saulės produktai.
Sveikata, medicina, natūralūs farmacijos produktai: homeopatiniai, ajurvediniai ir unani produktai,botaniniai ekstraktai, aromaterapijos produktai; bio-energetiniai produktai, žoliniai preparatai ir vaistai, Esencijos, natūralūs preparatai masažams, gydomosios arbatos, natūralūs vaistai, natūralūs terapijos būdai, Centrai ir gydymas, SPA centrai, klinikos, viešbučiai, dietologijos centrai, grožio salonai, sveikatos įstaigos.
Ekologiški ir natūralūs produktai: ekologiškos valymo priemonės, aplinką tausojantys produktai ekologiškatekstilė, natūralūs valymo reikmenys, skalbyklos natūralus baldai, organiniai drabužiai ir medžiagos, verpalai, Prekyba ekologiškais ingredientais ir žaliavomis, natūralios kvapiosios medžiagos, organinės pakavimo medžiagos, daugkartiniai maišeliai, organinės trąšos.

Kelionė lėktuvu organizuojama lapkričio mėn. 17-21 dienomis.  Galima ir ilgesnė kelionės trukmė.

Skrydžio išklotinė:

lapkričio 17 d. Vilnius Kijevas 17:05- 18:25 val.
lapkričio 17 d. Kijevas Dubajus 19:25-02:35 val + 1 d.
lapkričio 21 d. Dubajus Kijevas 04:05-08:05 val.
lapkričio 21 d. Kijevas Vilnius 09:25-10:45 val.

Skrydžio laikai pateikti vietos laiku, kur kyla/ leidžiasi lėktuvas.

 

Atidaryti žemėlapį

Lankymo sąlygos

nuo 665

Kelionės kaina asmeniui, gyvenant dviviečiame kambaryje su pusryčiais

Viešbutis 4*, apie 4 km. iki parodos.
Aprašymas https://www.hotelston.com/hotels/description.jsf?hotel=50036962

nuo 759

Kelionės kaina asmeniui, gyvenant dviviečiame kambaryje su pusryčiais

Į kelionės kainą įskaičiuota: lėktuvo bilietas; Registruotas bei rankinis bagažai; 3 n. viešbutyje su pusryčiais; Sv. Draudimas; Pervežimas oro uostas- viešbutis- oro uostas; Įėjimas į parodą

Papildomai( esant pageidavimui): Priemoka už vienvietį kambarį; vakarienės arba „viskas įskaičiuota“ maitinimo Sistema; Eskursijos; Bilietai į BURJ KHALIFA SKY.

Grupė jau renkama.

Susisiekite

Projektų vadovė

Gintarė Zlatkienė

Užsiregistruokite

Success

Ačiū!

Jūsų žinutę gavome.

change

Norite dalyvauti šioje parodoje?

Žiūrėti