2018-03-16 - 2018-03-17

WORLD OF BEAUTY & SPA 2018

Prague-Letňany parodų centre

Praha, Čekija

WORLD OF BEAUTY & SPA 2018

UAB „AUTARĖ“ kviečia apsilankyti tarptautinėje grožio ir sveikatingumo parodoje Prahoje (Čekijoje); WORLD OF BEAUTY & SPA 2018

(Plačiau apie šią parodą rasite čia: http://www.worldofbeauty.eu/)

World of Beauty and Spa 2018

(ruduo) – tai tarptautinė grožio industrijos, sveikatingumo, kosmetikos, kirpyklų paroda vykstanti du kartus į metus nuo 2006 metų. Parodoje dalyviai iš daugelio skirtingų pasaulio šalių pristatys savo grožio ir sveikatingumo produktus, taip pat naujausias makiažo ir šukuosenų tendencijas ateinantiems metams. Dalyviai parodoje turės galimybę susitikti su profesionaliais plaukų stilistais, sveikatingumo ekspertais bei makiažo meistrais, kurie atsakys į visus Jums rūpimus klausimus ir pasidalins profesionaliais patarimais kaip pagerinti ne tik savo išvaizdą, bet ir sveikatą.

Pavasarį parodą aplankė per 20,000 lankytojų.

Pagrindiniai parodos sektoriai: grožio priemonės: odos ir kūno priežiūros priemonės, grožio salonų įranga; biokosmetika, sveikas gyvenimo būdas; sveikatingumas ir SPA, masažai, dirbtinis įdegis; plaukų priežiūra, dekoratyvinė kosmetika, permanentinis makiažas, tatuiruotės, aksesuarai; nagų dizainas, piešiniai, manikiūras, produktai, skirti pedikiūrui, aparatai; mokymai, spec.literatūra.

Atidaryti žemėlapį

Lankymo sąlygos

nuo 299

Kelionės lėktuvu kaina asmeniui, gyvenant dviviečiame kambaryje su pusryčiais

Į kelionės kainą įskaičiuota: 3 n. Prahoje, 3-4* viešbutyje miesto centre, skrydis, rankinis bagažas, kelionės atmintinė.

Susisiekite

Projektų vadovė

Gintarė Zlatkienė

Užsiregistruokite

Success

Ačiū!

Jūsų žinutę gavome.