Apie

Kodėl mes?

Nuo 1994 metų UAB Autarė organizuoja Lietuvos įmonių dalyvavimą užsienyje vykstančiose tarptautinėse specializuotose parodose.

Mūsų atstovaujamos kompanijos – tai patys didžiausi parodų centrai Latvijoje, Estijoje, Suomijoje, Rusijoje, Ukrainoje, Baltarusijoje, Lenkijoje, Prancūzijoje, Jungtinėje Karalystėje, Kazachstane ir Turkijoje. Kiekvienais metais Jūs turite pasirinkimą iš maždaug 100-to specializuotų parodų plano.

Šių metų birželio 9-ąją dieną mūsų bendrovė šventė savo parodinės veiklos dvidešimt trečiąjį gimtadienį. Per šį laikotarpį mes organizavome Lietuvos įmonių dalyvavimą aštuoniuose šimtuose specializuotų parodų užsienyje, mūsų klientais tapo beveik keturi tūkstančiai Lietuvos įmonių, kurios savo produkcijai pristatyti panaudojo virš 70 000 kv.m. parodinio ploto. Daugelis jų susirado partnerius arba įkūrė savo įmonės atstovybes užsienyje, bei sėkmingai plėtoja verslą.

About

23

metai

Mūsų bendrovė įkurta 1994 metų birželio 09 d.

14

parodų centrų

Mes atstovaujame 14 parodų kompanijų iš 11 šalių: Latvija, Estija, Suomija, Rusija, Ukraina, Baltarusija, Lenkija, Prancūzija, Jungtinė Karalystė, Kazachstanas, Turkija.

819

parodų

Per du savo veiklos dešimtmečius, mes suorganizavome 819 Nacionalinių ir individualių stendų 26 šalyse.

3968

klientų

Mūsų klientais yra tapę beveik keturi tūkstančiai Lietuvos gamintojų ir eksportuotojų.

71459

kv. m.

Savo produkciją ir paslaugas, Lietuvos įmonės pristatė 71 tūkstantyje kv.m. parodiniame plote.

52

parodos

Mes organizuojame didžiausių pasaulio parodų lankymą. Praeitais metais buvo aplankytos 52 parodos, 17-oje miestų.

About

Sėkmės garantas

UAB “Autarė” orientuojasi tik į specializuotas parodas, labiausiai atitinkančias Lietuvos įmonių verslo plėtros interesus.

Klientams mes siūlome ne tik kvalifikuotą pagalbą, atrenkant optimaliausiai jų verslo interesus atitinkančią parodos tematiką, jos vietą ir laiką, bet ir visą dalyvavimo parodose aptarnavimą. Jums belieka pasirinkti parodą iš mūsų siūlomo sąrašo, o visą kitą galite patikėti mums. UAB “Autarė” nuolat plečia klientams siūlomų parodų geografiją. Įsiklausydami į savo klientų pageidavimus bei nagrinėdami pasaulinio verslo patirtį, mes nuolat atnaujiname paslaugų paketą ir tobuliname jų pateikimo kokybę.

Mūsų klientų sėkmė, užmezgant naujus verslo kontaktus per UAB “Autarė” atstovaujamas tarptautines specializuotas parodas – geriausias įrodymas patikėti savo verslo pristatymą mums.