2019-09-18 - 2019-09-21

100% DESIGN 2019

Olympia London

Londonas, Jungtinė Karalystė

100% DESIGN 2019 100% DESIGN 2019

Paroda 100% DESIGN 2018 tai didžiausia interjero paroda Jungtinėje Karalystėje. Ji rengiama kiekvienais metais nuo 1995 metų, todėl yra pakankamai stipriai įsitvirtinusi tarp kitų dizaino bei interjero parodų. Tai dizaino, baldų, apšvietimo ir namų interjero paroda, skirta interjero dizaino industrijos atstovams bei architektams. Šiais metais parodos metu kartu vyks ir Londono dizaino festivalis, kuris sutraukia daugiau nei 400 000 lankytojų.

Kiekvienais metais parodą aplanko daugiau nei 27 000 lankytojų ir net daugiu nei 11 000 jų yra šios industrijos profesionalai. Dalyvavimas šioje parodoje yra ne tik puiki galimybė pristatyti savo gaminius bei produkciją lankytojams, bet ir puiki proga užmegzti naudingus verslo kontaktus su interjero bei dizaino industrijos atstovais.

Apdovanojimus pelniusi paroda apima keturis pagrindinius pramonės skyrius: Interjeras, Biuras, Virtuvė ir Vonia, ir Dizainas ir Kūryba.

Atidaryti žemėlapį

Parodos sektoriai:

Interiors – ilgiausiai gyvuojantis ir su nekantrumu laukiamas sektorius, demonstruojantis aukščiausios klasės šiuolaikinį dizainą iš viso pasaulio. Nuo baldų ir apšvietimo iki audinių ir aksesuarų, šiame sektoriuje išvysite visas interjero galimybes.
Workplace – čia renkasi dalyviai iš visų komercinio dizaino aspektų, įskaitant kuriančius elektronines naujoves, garso, saugojimo, apšvietimo sistemas ar grindų dangas.
Kitchens and bathrooms – virtuvės ir vonios sektoriuje demonstruojama kokybė bei inovacijos įvairiuose sprendimuose, medžiagose, įrangoje, taip pat pristatoma kaip efektyviai išnaudoti erdvę.
Design and build – šis sektorius yra didžiausias parodoje, kuriame renkasi naujausi aukštos klasės grindų, keramikos, medžiagų, paviršių, stiklų, apšvietimo, technologijų ir namų automatizavimo tiekėjai.
Emerging brands – šiame parodos sektoriuje pristatomos inovatyvios idėjos, kylančios naujiems dizaino talentams ir besikuriantiems prekiniams ženklams.

Dalyvavimo sąlygos

£ 300

Registracijos mokestis

Registracijos mokestį moka įmonė-eksponentė ir įmonė-sub. eksponentė.
Į kainą įskaičiuota: Įrašas į parodos katalogą, įrašas internetiniame puslapyje.

£ 150-250

Draudimo mokestis

£ 415

1 kv. m. tuščio parodinio ploto

Į kainą įskaičiuota: tuščio parodinio ploto nuoma, praėjimų tarp stendų valymas, bendra apsauga.

£ 465

1 kv. m įrengto ploto

Į kainą įskaičiuota: parodinio ploto nuoma, konstrukcijų nuoma ir montažas, kiliminė danga, užrašas ant stendo, praėjimų tarp stendų valymas, bendra apsauga.

 

Kainos nurodytos be PVM

Susisiekite

Projektų vadovė

Roma Bieliajevienė

El. paštas
roma@autare.lt

Užsiregistruokite

Success

Ačiū!

Jūsų žinutę gavome.