2018-05-15 - 2018-05-18

AQUA-THERM KYIV 2018

International Exhibition Centre (IEC)

Kijevas, Ukraina

AQUA-THERM KYIV 2018

„Aqua-Therm Kyiv“ yra didžiausia HVAC (ŠVOK) pramonės paroda Ukrainoje. Tai puiki vieta įmonėms pristatyti savo produktus bei paslaugas, praplėsti klientų ratą bei susipažinti su HVAC (ŠVOK) pramonės naujovėmis.
Praėjusių metų parodoje dalyvavo 535 įmonės (12 proc. daugiau, nei 2016 metais) iš Austrijos, Belgijos, Baltarusijos, Bulgarijos, Irano, Italijos, Kinijos, Latvijos, Lietuvos, Liuksemburgo, Vokietijos, Lenkijos, Rumunijos, Serbijos, Slovakijos, Ukrainos, Turkijos, Prancūzijos, Čekijos ir Pietų Korėjos. Parodoje apsilankė 43 842 profesionalūs žiūrovai. Parodos metu buvo suorganizuota 20 konferencijų bei seminarų.

Atidaryti žemėlapį

Parodos sektoriai:
SALON COOL CLIMA – pristatys naujausias kondicionavimo, vėdinimo ir pramoninio aušinimo technologijas bei inovacijas. Tai profesionalų forumas bei veiksmingas rinkodaros įrankis.
SPECIALIZUOTAS SALONAS: FILTRAI IR VANDENS VALYMO TECHHOLOGIJOS – vandens filtrai, vandens valymo technologijos, pramoniniai vandentiekio įrenginiai, nuotekų valymas, pakartotinio vandens panaudojimo technologijos ir kt.
SALONAS „BASEINAS“ – baseinai, sūkurinės vonios, įranga baseinams, baseinų chemija, saunos ir SPA, apdailos medžiagos (akmuo, mozaika), fontanai ir kt.
SALONAS „ECO ENERGO“ – specializuotas parodos sektorius, kuriame bus pristatomi energijos taupymo ir atsinaujinančių energijos šaltinių produktai ir technologijos. Pasaulio pramonės lyderiai siūlo naujausią šios srities įrangą: kondensacinius katilus, šilumos siurblius, saulės vandens šildytuvus ir kitą energiją taupančią įrangą.

535

Dalyviai

img

43842

Profesionalių žiūrovų

Dalyvavimo sąlygos

700

Registracijos mokestis

Registracijos mokestį moka įmonė-eksponentė ir įmonė-sub. eksponentė.
Į kainą įskaičiuota: įrašas į parodos katalogą ir internetinį tinklapį, bendra parodos reklama.

300

1 kv. m. tuščio parodinio ploto

Į kainą įskaičiuota: parodinio ploto nuoma, praėjimų tarp stendų valymas, bendra apsauga.

362

1 kv. m. ploto su standartiniu stendu:

Į kainą įskaičiuota: parodinio ploto nuoma, konstrukcijų nuoma ir montažas, kiliminė danga, užrašas ant stendo, 1 stalas, 3 kėdės, šiukšlių dėžė, elektros įvadas (220 V), stendo apšvietimas (1 „spot“ šviestuvas / 4 kv.m.) praėjimų tarp stendų valymas, bendra apsauga.

Stendas (plotas) su dviem atvirom sienom:         +10 %     (minimalus stendo dydis 24 kv. m.)
Stendas (plotas) su trim atvirom sienom:             +15 %    (minimalus stendo dydis 36 kv. m.)
Stendas (plotas) su keturioms atvirom sienom:  +20 %    (minimalus stendo dydis 72 kv. m.)

1 kv. m. ploto lauko aikštelėje:                140 EUR

Kainos nurodytos be PVM.

Susisiekite

Projektų vadovė

Nida Venslovė

El. paštas
nida@autare.lt

Užsiregistruokite

Success

Ačiū!

Jūsų žinutę gavome.