2018-12-08 - 2018-12-09

AQUATHERM TBILISI 2018

Expo Georgia

Tbilisis, Gruzija

AQUATHERM TBILISI 2018

Statybos sektorius yra vienas iš svarbiausių pramonės šakų Gruzijoje. Gyvenamojo ploto fondas yra pasenęs, didėjant miesto gyventojų skaičiui, daugelis gyventojų pradeda ieškotis geresnių gyvenimo sąlygų, būtent todėl rinkoje vyrauja stabili nekilnojamojo turto paklausa.

Paroda Aqua-Therm Tbilisi suteiks idealią galimybę HVAC pramonės atstovams susitikti su vietos įmonėmis, apsikeisti vertinga informacija bei aptarti ateities planus.

Paroda padės operatyviau įdiegti naujausias technologijas. Tikimasi, kad paroda pritrauks įmonių vadovus, privataus sektoriaus verslininkus, investuotojus, technologijų ir paslaugų tiekėjų tinklus, viešųjų pirkimų organizatorius bei kitus suinteresuotus asmenis.

Atidaryti žemėlapį

Pagrindiniai parodos sektoriai:

Šildymas, energetika ir įrenginiai: vonios aksesuarai; degikliai ir katilai; energijos ir dujų tiekimas; aplinkosauga, vandens kokybės ir kontrolės įranga; furnitūra, vožtuvai; šildymo technologijos; vamzdžiai ir vamzdynai; siurbliai; šiluminių priedai; vanduo ir nuotekų technologijos.

Vanduo ir SPA: vandens parkų įranga; chemijos gaminiai baseinams; baseinų apdailos medžiagos; mini pirtys; mini baseinai; siurbliai; pirtys; pirčių ir SPA įranga; plaukimo baseinų įranga; plaukimo baseinai; vandens valymo įrenginiai; masažinės vonios.

Klimato kontrolė: oro kondicionieriai; ortakiai; filtrai ir valymas; ventiliatoriai, drėkintuvai ir sausintuvai; šaldymo tiekimas, įranga; vėdinimas.

Dalyvavimo sąlygos

Susisiekite

Projektų vadovė

Nida Venslovė

El. paštas
nida@autare.lt

Užsiregistruokite

Success

Ačiū!

Jūsų žinutę gavome.