2018-05-16 - 2018-05-18

ASTANABUILD 2018

Korme Еxhibition center

Astana, Kazachstanas

AstanaBuild – didžiausia Kazachstanas  yra didžiulė nafta ir dujomis turtinga šalis, turinti didelį rinkos potencialą. Šiuo metu vykdoma begalė statybos projektų, kuriami nauji gyvenamieji kvartalai, komerciniai pastatai, vykdoma oro uostų rekonstrukcija.

AstanaBuild / WorldBuild Astana paroda yra didžiausias statybų pramonės renginys Centriniame ir Šiauriniame Kazachstane. Tai veiksminga priemonė bendradarbiavimui bei patirties apsikeitimui tarp Kazachstano ir užsienio statybų sektoriaus specialistų.

 „AstanaBuild 2017“ parodoje savo produkciją ir paslaugas pristatė 204 įmonės iš Baltarusijos, Belgijos, Danijos, Indijos, Ispanijos, Italijos, Irano, Kazachstano, Kanados, Kinijos, Malaizijos, Lenkijos, Rusijos, Turkijos, Ukrainos, Suomijos ir Čekijos Respublikos. Parodą aplankė 3 280 lankytojų – profesionalų, iš kurių net 88 proc. nurodė, kad lankysis ir 2018 metais vyksiančioje parodoje.

Atidaryti žemėlapį

Parodos tematikos:

Statyba: statyba ir statybinės medžiagos; šilumos izoliacija; įrankiai; įranga; kraštovaizdžio dizainas; elektros prekės; stogo dangos; mediena ir kt.)

Interjeras, apdaila: apdailos medžiagos; lakai, dažai; apšvietimas; interjeras ir dizainas; dekoratyvinė tekstilė, kilimai; langų dekoras; kiliminės dangos; vidinės durys ir pertvaros; baldai)

Šildymas ir vėdinimas, vandentiekis ir santechnika: valdymo sistemos; armatūra; vandens paruošimas, tiekimas ir valymas; dujiniai katilai; matavimo prietaisai; siurbliai; santechnika; vonios baldai; šildymo sistemos; vamzdžiai; čiaupai; vėdinimas; kompresoriai; kondicionieriai; saunos, baseinai, pirtys; saulės energija ir kt.

Langai, durys ir fasadai: langų technologijos; stiklų technologijos; fasadai ir architektūra; aliuminio technologijos; vartai ir automatika; metalinės durys ir spynos.

Keramika ir akmuo: keraminės krosnys; mozaikos; natūralus ir dirbtinis akmuo; keramikos gaminių įranga ir technologijos; akmuo ir akmens apdirbimas.

Kelių statyba: kelių, tiltų, tunelių projektavimas ir statyba; komunalinė, statybinė technika; kranai, ekskavatoriai, greideriai, buldozeriai; medžiagos ir konstrukcijos; kelio ženklai, šviesoforai ir kt.

204

Įmonės

img

3 280

Lankytojai

Dalyvavimo sąlygos

750

Registracijos mokestis

Registracijos mokestį moka įmonė-eksponentė ir įmonė-sub. eksponentė.

Į kainą įskaičiuota: įrašas į parodos katalogą, parodos katalogas, dalyvių kortelės, bendra parodos reklama.

295

1 kv. m. neįrengto parodinio ploto

Minimalus stendo dydis 15 kv. m.

Į kainą įskaičiuota: parodinio ploto nuoma, praėjimų tarp stendų valymas, bendra apsauga.

 

375

1 kv. m. ploto su standartine įranga

Minimalus stendo dydis 12 kv. m.)

Į kainą įskaičiuota: parodinio ploto nuoma, konstrukcijų nuoma ir montažas, kiliminė danga, užrašas ant stendo (iki 15 ženklų), 1 stalas, 2 kėdės, elektros rozetė, šviestuvai „spot“, šiukšlių dėžė, praėjimų tarp stendų valymas, bendra apsauga.

Stendas (plotas) dvi atviros sienos:                     +10 %

Stendas (plotas) trys atviros sienos:                    +15 %

Stendas (plotas) keturios atviros sienos:             +20 %

1 kv. m. lauko aikštelėje:                               130 EUR

 

Į kainą įskaičiuota: bendra apsauga.

Kainos nurodytos be PVM

Susisiekite

Projektų vadovė

Nida Venslovė

El. paštas
nida@autare.lt

Užsiregistruokite

Success

Ačiū!

Jūsų žinutę gavome.