2019-10-18 - 2019-10-20

BALTIJOS BALDAI 2019

BT1 parodų rūmuose, Kipsalos g. 8

Ryga, Latvija

BALTIJOS BALDAI 2019

„Baltic Furniture“ – tai didžiausia baldų pramonės paroda Baltijos šalyse. Latvijos rinka visuomet buvo patraukli Lietuvos baldų gamintojams ir medžio apdirbimo įmonėms, todėl rudenį vykstanti paroda kasmet pasižymi vis didesniu  dalyvių iš Lietuvos skaičiumi, bei įrodo šio projekto reikalingumą ir svarbą Lietuvos įmonėms.
Parodoje lankysis ir apie ją informuos ne tik Baltijos šalių žiniasklaidos atstovai, bet ir gausus būrys žurnalistų iš užsienio.
2018 metų parodą „Baltic Furniture“ aplankė apie 21 167 lankytojų iš 14 skirtingų šalių: Latvijos, Lietuvos, Estijos, Rusijos, Baltarusijos, Vokietijos, Švedijos, Turkijos, Lenkijos, Suomijos, Italijos, Anglijos, Prancūzijos, Rumunijos, Ukrainos, Vietnamo, Indijos.

Atidaryti žemėlapį

Parodoje eksponuojama: baldų projektavimas ir dizainas; minkšti baldai; baldai butui ir vasarnamiui: prieangiui, svetainei, valgomajam, virtuvei, miegamajam, vaikų  kambariui, tualetui ir voniai; sulankstomi, masyvaus medžio, pinti baldai; baldai visuomeninėms ir tarnybinėms patalpoms: biurui, bankui, viešbučiui, restoranui, barui, kavinei, valgyklai, kazino, prekybos salėms, mokymo, medicinos įstaigoms, poilsio namams, kirpykloms, kosmetologiniams kabinetams; komponentai baldų gamybai medžiagos baldams: veliūras, gobelenas, pliušas, aksomas, šilkas; dekoratyviniai interjero gaminiai: veidrodžiai, tonuotas stiklas, šviestuvai, užuolaidos, žaliuzės, keramikos dirbiniai, vazos, lovos reikmenys; baldų restauravimas; specializuota literatūra; kompiuterinės baldų projektavimo programos.

300

Dalyvių

img

16468

Lankytojų iš 15 pasaulio šalių

Dalyvavimo sąlygos

100

Registracijos mokestis

Į kainą įskaičiuota: įrašas į parodos katalogą (iki 150 ženklų), parodos katalogas, dalyvio kortelės, kvietimai lankytojams, bendra parodos reklama, viešbučių užsakymas.

1 kv. m. neįrengto ploto:

Viena atvira siena (min. 6m²) 35 EUR/kv.m.
Dvi atviros sienos (min. 8m² ) 40 EUR/kv.m.
Trys atviros sienos(min. 12m²) 42 EUR/kv.m.
Keturios atviros sienos (min. 20m²) 45 EUR/kv.m.
Parodinis plotas nuo 61 m² iki 120 m² 35 EUR/kv.m.
Parodinis plotas nuo 121 m² 30 EUR/kv.m.

1 kv. m. ploto su standartiniu stendu – aukščiau nurodyta kaina plius 16 EUR
Į kainą įskaičiuota: konstrukcijų nuoma ir montažas, šviestuvai, užrašas ant stendo.

Kainos nurodytos be PVM

Susisiekite

Projektų vadovė

Nida Venslovė

Užsiregistruokite

Success

Ačiū!

Jūsų žinutę gavome.