2020-02-02 - 2020-02-16

BOAT SHOW 2020

Messukeskus Helsinki, Expo and Convention Centre

Helsinkis, Suomija

BOAT SHOW 2020

UAB “AUTARĖ” kviečia Jus dalyvauti tarptautinėje specializuotoje LAIVŲ  PARODOJE  „ BOAT SHOW 2020“ , HELSINKYJE (SUOMIJA)

Boat Show – tai viena iš didžiausių laivybos parodų Šiaurės Europoje. 2018 m. parodoje dalyvavo 302 kompanijų ir parodą aplankė 65210 lankytojų. Parodoje be laivų pristatoma ir paslaugos jūrininkams, naujausi variklio modeliai, navigacijos prietaisai, maršruto programinės įrangos, drabužiai ir reikmenys, patarimai keliaujantiems valtimis. Parodoje lankytojams taip pat suteikiama galimybė susipažinti su laisvalaikio užsiėmimais, žvejybos reikmenimis bei nardymo įranga.

Parodoje pristatoma: jachtos, kateriai, laivai, vandens motociklai, jūreivystės prietaisai ir įranga, laivų statyba, navigacijos ir komunikacijos sistemos, jūrų elektronika, jūrų gelbėjimo įranga ir prietaisai, laivų remontas, maži uostai, uosto įrenginiai, technologijos ir reikmenys, laivų priekabos, jūriniai ženklai ir identifikavimo žymėjimas, jachtų, laivų nuoma, vandens sporto ir medžioklės klubai, ekstremalus sportas, banglenčių sportas, žvejyba, kita laivų ir valčių įranga, atsarginės dalys, laivų virtuvės, nardymo įranda, apranga, sanitarijos prekės, priešgaisrinė įranga, aksesuarai ir kt.

Atidaryti žemėlapį

Dalyvavimo sąlygos

520

Registracijos mokestis Expostart

Į kainą įeina: įrašas į parodos katalogą, bendra reklama, el. energijos tiekimas.

70,04

1 kv.m. tuščio parodinio ploto laivų ir valtčių ekspozicijoje, kai ploto dydis iki 100 kv.m.

88,07

1 kv.m. tuščio parodinio ploto įrangos ir laivų serviso ekspozicijoje, kai plotas iki 100 kv.m.

Kainos nurodytos be PVM

Susisiekite

Projektų vadovė.

Justė Bliujūtė

El. paštas
juste@autare.lt
Telefonas
+37069976101

Užsiregistruokite

Success

Ačiū!

Jūsų žinutę gavome.