2018-09-04 - 2018-09-07

BUDPRAGRES 2018

Futbolnyj Maniež

Minskas, Baltarusija

BUDPRAGRES 2018

„Budpragres“ – tai viena seniausių, labiausiai žinomų ir pati stambiausia statybinė paroda Baltarusijoje. Paroda savo organizaciniu lygiu ir dydžiu, apsilankančių specialistų skaičiumi išsiskiria iš daugelio analogiškos tematikos parodų, vykstančių NVS šalyse. Praėjusių metų parodoje dalyvavo 224 įmonės iš 10 pasaulio šalių: Baltarusijos, Belgijos, Kinijos, Latvijos, Lietuvos, Lenkijos, Rusijos, Čekijos, Irano, Slovėnijos ir Ukrainos. Parodos ekspozicinį plotą sudarė 6000 kv. m. Parodoje apsilankė daugiau nei 8 000 lankytojų.

Atidaryti žemėlapį

Parodoje eksponuojama: statybinės medžiagos ir produkcija, mašinos, įrengimai, mechaninė įranga, statybinės technologijos ir konstrukcijos, architektūra ir projektavimas, statybos instrumentai, santechnika, inžinerinė įranga, pastatų apšildymo sistemos, šilumos ir garso izoliacija, šildymo ir vėdinimo įranga bei technologijos, išorės ir vidaus durys, langai, fasadai, stogo dangos, sienos, dažai, lakai ir kita statybinė chemija, elektros instaliacija, energijos taupymo technologija ir sistemos, butų ir pastatų apipavidalinimas, interjeras ir dizainas, vidaus ir išorės apdaila ir įranga, butų ir pastatų apsaugos priemonės, vasarnamių, surenkamų  gyvenamų namų statyba, darbo drabužiai; nekilnojamasis turtas ir projektų vystymas.

224

Dalyviai iš 10 pasaulio šalių

6000

kv.m. parodinio ploto

8000

Lankytojų

Dalyvavimo sąlygos

250

Registracijos mokestis

Registracijos mokestį moka įmonė-eksponentė ir įmonė-sub. eksponentė.
Į kainą įskaičiuota: parodos katalogas, informacinė medžiaga, dalyvio kortelės, 2 kvietimai į biznio kokteilį, bendra parodos reklama

165

1 kv. m. ploto su standartiniu stendu

Į kainą įskaičiuota: parodinio ploto nuoma, konstrukcijų nuoma ir montažas, kiliminė danga (pasirinktiniai: mėlyna, žalia, raudona, juoda, pilka), elektros rozetė (220 V, 2,5 kW), 1 šviestuvas (kas 3 kv. m.), 1 stalas, 4 kėdės (2 kėdės – 9 kv. m., 4 kėdės – virš 9 kv. m.), užrašas ant stendo (iki 18 ženklų), kabykla rūbams, šiukšlių dėžė, praėjimų tarp stendų valymas.

160

Privalomas įrašas į parodos katalogą + CD

*1 kv. m. neįrengto parodinio ploto:  81 EUR (jei stendą įsirenginėja pati įmonė arba trečiasis asmuo, taikomas 50 % antkainis)
*Rezervuojant neįrengtą plotą, užsakovui pageidaujant, įrengiame nestandartinį (individualų) stendą
Į kainą įskaičiuota: parodinio ploto nuoma.

Stendas su dviejomis atviromis sienomis:    + 15 %
Stendas su trimis atviromis sienomis:          + 20 %
Stendas su keturiomis atviromis sienomis:  + 25 %
Stendas centrinėje linijoje:                               + 15 %

Minimalus stendo dydis  9 kv. m, centrinėje linijoje – 12 kv.m.

1 kv. m. lauko aikštelėje:                                              30 EUR

Kainos nurodytos be PVM.                                           

Susisiekite

Projektų vadovė

Nida Venslovė

El. paštas
nida@autare.lt

Užsiregistruokite

Success

Ačiū!

Jūsų žinutę gavome.