2020-10-02 - 2020-10-04

COMFORTHOME 2020

“BT 1” parodų rūmuose, Kipsalos g. 8

Ryga, Latvija

COMFORTHOME 2020

Paroda Comforthome („Būstas II“) – renginys kiekvienam, kuris stato, remontuoja ar įrenginėja savo namus, butus ir nori įnešti naujų spalvų, dizaino, kokybės, komforto ir nuotaikos į savo būsto interjerą bei eksterjerą. Parodoje išvysite plačią ir įvairią ekspoziciją – kokybiškas statybines konstrukcijas, žaliavas, santechnikos ir šildymo techniką, apšvietimo sprendimus, interjero ir baldų išplanavimo galimybes. Čia kiekvienas gali rasti būtent tai, kas geriausiai atspindi norus ir poreikius. Sulauksite išsamių konsultacijų, vertingų patarimų bei naujų idėjų iš žinančių ir operatyviai reaguojančių ekspertų. Parodoje rasite geriausias kainas bei įdomias produktų prezentacijas, seminarus ir kitas paslaugas.
Kiekvienais metais paroda pritraukia daugiau nei 200 dalyvių ir 22 000 lankytojų iš Latvijos ir užsienio šalių.
Kartu vyks energetikos, energetinio efektyvumo ir aplinkosaugos technologijų forumas Green Expo. 

Atidaryti žemėlapį

Parodos sektoriai:

  • Remontas (remontas, renovacija, įrankiai, paslaugos; turto saugumas – intelektualios valdymo sistemos, priešgaisrinė sauga; apšvietimas, elektros įranga ir elektrinės medžiagos; apdailos medžiagos remontui (sienos, grindys, fasadai ir kt.); langai, durys, apkaustai; stogų įrengimas ir remontas; santechnikos gaminiai, paslaugos; interjero dizaino sprendimai).
  • Energijos taupymo ir komforto technologijos (šilumos tiekimas; vėdinimas, oro kondicionavimas; energijos efektyvumas; atsinaujinančios energetikos išteklių naudojimas; vandens tiekimas / kanalizacija / nuotekos; atliekų šalinimas ir rūšiavimas; inovacijos ir tyrimai).
  • Protingi namai (namų išmanioji technologija, automatizuoti namų sprendimai; namų pramogų sistemos, elektros / garso sistemos; ekologiška ekonomika – racionalus gamtos išteklių naudojimas; e-mobilumas (elektrinės transporto priemonės, namų ir viešųjų įkrovimo stotelės, infrastruktūra).
  • Nekilnojamasis turtas. Projektavimas. Finansavimas. (nekilnojamojo turto įsigijimas, paskolos, draudimas; privačių ir viešų gyvenamųjų erdvių projektavimas; statybos ir kraštovaizdžio sprendimai; statybininkų susitikimai ringe – profesionalios diskusijos bendradarbiaujant su Buvbaze.lv).
  • Kovos statybų ir technologijų ringe (statybos ir remonto sprendimai, darbo kontrolė; išmaniųjų namų technologijos ir inovacijos. Automatizuoti namų sprendimai; nekilnojamojo turto ar žemės įsigijimas, paskolos, draudimas; interjero ir dizaino sprendimai).

190

Dalyvių

img

12 000

Lankytojų

Dalyvavimo sąlygos

88

Registracijos mokestis

Registracijos mokestį moka įmonė-eksponentė ir įmonė-sub. eksponentė.
Į kainą įskaičiuota: įrašas į parodos katalogą,  dalyvio kortelės, kvietimai lankytojams, bendra parodos reklama, parodos katalogas.

34

1 kv.m. tuščio parodinio ploto su viena atvira siena

Minimalus stendo dydis 6   kv. m.
Į kainą įskaičiuota: parodinio ploto nuoma

40

1 kv.m. tuščio parodinio ploto su dviejomis atviromis sienomis

Minimalus stendo dydis 8   kv. m.
Į kainą įskaičiuota: parodinio ploto nuoma

42

1 kv.m. tuščio parodinio ploto su trimis atviromis sienomis

Minimalus stendo dydis 12   kv. m.
Į kainą įskaičiuota: parodinio ploto nuoma

48

1 kv.m. tuščio parodinio ploto su keturiomis atviromis sienomis

Minimalus stendo dydis 20 kv. m.
Į kainą įskaičiuota: parodinio ploto nuoma

16

1 kv.m. standartinio stendo įrangimas

Į kainą įskaičiuota: “Octanorm” konstrukcijų nuoma ir montažas, šviestuvai “spot”( kas 3 kv. m), užrašas ant stendo, praėjimų tarp stendų valymas, apsauga.

! Kiliminė danga, elektros rozetė ir baldai į standartinio stendo kainą neįskaičiuoti!

1 kv. m. lauko aikštelėje (minimalus plotas 8 kv. m.): 28 EUR

Kainos nurodytos be PVM.

 

Susisiekite

Projektų vadovė

Nida Venslovė

Užsiregistruokite

Success

Ačiū!

Jūsų žinutę gavome.