2019-02-05 - 2019-02-09

FURNITURE AND LIGHT FAIR

Stockholmassan parodų centre

Stockholmas, Švedija

FURNITURE AND LIGHT FAIR

Paroda „Furniture and Light Fair“ yra pripažinta didžiausia skandinaviško dizaino paroda pasaulyje, pritraukianti daug lankytojų iš viso pasaulio. Jos metu yra pristatomos ir aptariamos interjero dizaino ir apšvietimo naujausios inovacijos bei tendencijos  skirtos tiek privačioms, tiek viešosioms erdvėms.

Tuo pačiu metu vyksta „Stokholmo dizaino savaitė“ pristatanti daugiau nei 100 įvairiausių aukšto lygio dizaino renginių visame mieste.

Paroda tuoliau kasmet auga ir užsiimima vis tvirtesnes pozicijas, kaip didžiausia ir svarbiausia pasaulio susitikimo vieta skandinaviško dizaino srityje.

2018 metais parodą aplankė apie 31 925 lankytojų, o parodoje dalyvavo 652 įmonės.

 

Atidaryti žemėlapį

652

Registruotų dalyvių

img

31 925

Registruotų lankytojų

Dalyvavimo sąlygos

5995 SEK

Registracijos mokestis

Į kainą įskaičiuota: bendra parodos reklama, parodos katalogas, įrašas į parodos katalogą, draudimas, elektra, sandėliukas nereikalingiems daiktams, prekių tvarkymas, stendo valymas prieš atidarymą.

1625 SEK

1 kv. m. neįrengto ploto

Į kainą įskaičiuota: tuščias plotas, praėjimų tarp stendų valymas, apšvietimas, bendra apsauga.

 

1590 SEK

Skaitmeninis stendas

Į kainą įeina: įmonės pavadinimas ir kontaktinė informacija, stendo numeris, prekinis ženklas taps matomu ir ieškomu.galimybė užsiregistruoti įvairiuose seminaruose ir viešinti savo įmonės nuotraukas, iškarpas laikraščiuose ir pan.

Susisiekite

Projektų vadovė

Roma Bieliajevienė

El. paštas
roma@autare.lt

Užsiregistruokite

Success

Ačiū!

Jūsų žinutę gavome.