2020-09-09 - 2020-09-13

HABITARE 2020

Helsinkio tarptautiniai parodų rūmai Messukeskus

Helsinkis, Suomija

HABITARE 2020

Specializuota tarptautinė baldų ir interjero dizaino paroda “Habitare” – pati didžiausia, solidžiausia bei ilgiausiai rengiama baldų ir interjero paroda Suomijoje. Parodoje “Habitare” nuo 1970m. pristatoma viskas, kas susiję su baldais ir interjeru. Parodos lankytojų grupės: vartotojai besidomintys interjero dizainu, dekoru, profesionalai, studentai bei žiniasklaida.
2019 metais parodoje “Habitare” dalyvavo 410 įmonių, parodą aplankė 58 000 lankytojų, iš jų 13 000 profesionalai, 650 žiniasklaidos atstovų. 32% lankotojų parodą aplankė pirmą kartą. 68% lankytojų- moterys. Net 90% parodos dalyvių liko patenkinti parodos organizavimu.

Atidaryti žemėlapį

HABITARE sritys:
AHEAD – dizaino sritis, kurioje produktai eksponuojami parodos stiliumi. Minimalus konstrukcijų aukštis – 3 metrai. Parodos metu paviljono apšvietimas bus išjungtas.
FOLK – naujos idėjos interjero dekoratoriams. Vieta, skirta skirtingų erdvių spredimų demonstravimui bei prekybai.
DECOR & ANTIIKKI – namų dekoratorių rojus su puikiais radiniais.
HABITARE PRO – aukštos kokybės „Habitare“ sritis B2B verslui, skirta dizaino, architektūros ir erdvinio dizaino profesionalams. „Habitare Pro“ apima parodą ir tarptautinę programą, kurioje akcentuojamos aktualios temos ir reiškiniai bei už jų esantys žmonės ir įmonės.

Tikslinės lankytojų grupės: interjero dekoravimo ir dizaino entuziastai, profesionalai ir nuomonės formuotojai, taip pat žiniasklaidos atstovai

Parodoje eksponuojama:
Baldai, virtuvės, buitiniai prietaisai ir skaitmeniniai sprendimai, židiniai, interjero ir namų tekstilė, paviršinės medžiagos, vonios kambariai ir saunos, vaikų kambario interjero dizainas ir baldai, menas ir rankdarbiai, gyvenimo būdas, interjero dekoravimo medžiagos ir reikmenys, mokomieji leidiniai ir paslaugos, interjero aksesuarai ir paslaugos, apšvietimas, antikvariniai daiktai ir kt.

 

Dalyvavimo sąlygos

520

Registracijos mokestis

Į kainą įskaičiuota: įrašas į parodos katalogą, parodos katalogas, dalyvio kortelės (kiekis- priklausomai nuo ploto dydžio, bendra parodos reklama, elektros įvadas

127

Neįrengtas parodinis plotas nuo 1 iki 199 kv.m.

102

Neįrengtas parodinis plotas nuo 200 iki 399 kv.m.

Įrengtas parodinis plotas: Nuo 225 Eur / 1kv.m.

Į kainą įskaičiuota: ploto nuoma, sienelės, frizo lenta (be užrašo), kiliminė danga (kelios spalvos pairinkimui, apšvietimas (1 šviestuvas kas 3 kv.m.), elektra, stendo montažas ir išmontavimas, valymas prieš parodą, pakvietimai į parodą.

Kainos galioja 40 dienų iki parodos pradžios.

Kainos nurodytos be PVM

Susisiekite

Projektų vadovė

Nida Venslovė

Užsiregistruokite

Success

Ačiū!

Jūsų žinutę gavome.