2019-09-19 - 2019-09-20

MEDBALTICA 2019

BT1 parodų rūmuose

Ryga, Latvija

MEDBALTICA 2019

Svarbiausia Pabaltijo šalių medicinos pramonės paroda „Medbaltica“ pradedama rengti kiekvienais metais! Parodos tikslas – sutelkti skirtingų medicinos sričių specialistus, susipažinti su aktualiomis šiandienos medicinos problemomis, surasti būdus ir pritaikyti moksliškai ir mediciniškai pagrįstus metodus joms spręsti, informuoti apie naujausius pasiekimus medicinoje. Paroda apima keturias pagrindines kryptis: stomatologiją, farmaciją, medicinos technologijas, oftalmologiją. Parodos metu vyks sveikatos priežiūros specialistų konferencijos ir seminarai.

2018 metais vykusioje parodoje dalyvavo 136 įmonės iš 15 šalių:  Latvijos, Lietuvos, Estijos, Belgijos, Baltarusijos, Suomijos, Rusijos, Šveicarijos, Kinijos, Singapūro, Švedijos ir Italijos. Parodoje apsilankė 10659 profesionalių lankytojų iš Latvijos, Lietuvos, Estijos ir kitų šalių, tai yra 30% daugiau nei praeitais metais.

Atidaryti žemėlapį

Parodoje eksponuojama: stomatologijos įranga ir instrumentai; stomatologinės medžiagos; dantų technikos laboratorijų įranga; profilaktikos priemonės, implantai; vaistai, medžiagos farmacijos pramonei; diagnostinė įranga, rentgeno diagnostika; elektromedicininė įranga ir aparatūra; ortopedinė technika, įranga ligoninėms; oftalmologijos įranga, medžiagos ir instrumentai; optinė įranga.      

136

Registruotų dalyvių iš 15 pasaulio šalių

img

10659

Profesionalių lankytojų

Dalyvavimo sąlygos

90

Registracijos mokestis

Į kainą įskaičiuota: įrašas į parodos katalogą, dalyvio kortelės, kvietimai stendo lankytojams, 2 kvietimai į biznio kokteilį, parodos katalogas, viešbučių užsakymas.

1 kv. m. neįrengto ploto:

6 – 12 kv.m. 54 EUR/kv.m.
13 – 24 kv.m. 49 EUR/kv.m.
25 – 40 kv.m. 46 EUR/kv.m.
Nuo 41 kv.m. 43 EUR/kv.m.

 

Į kainą įskaičiuota: parodinio ploto nuoma.

1 kv.m. įrengto parodinio ploto: auksčiau nurodyta kaina plius 16 EUR

Į kainą įskaičiuota: parodinio ploto nuoma, “Octanorm” konstrukcijų nuoma ir montažas, 1 šviestuvas “Spot” (kas 3 kv.m.), užrašas ant stendo (iki 16 ženklų), bendras apšvietimas, centrinis šildymas, praėjimų tarp stendų valymas, apsauga.

1 kv.m. ploto lauko aikštelėje:                        23 EUR

Kainos nurodytos be PVM                                                                

Susisiekite

Projektų vadovė

Roma Bieliajevienė

El. paštas
roma@autare.lt

Užsiregistruokite

Success

Ačiū!

Jūsų žinutę gavome.