2019-10-22 - 2019-10-25

MEDŽIO APDIRBIMAS 2019

Futbolnij Maniež

Minskas, Baltarusija

Renginio metu bus eksponuojami pirmaujančių įrangos gamintojų ir tiekėjų iš Baltarusijos ir kitų pasaulio šalių pasiekimai. Svečiai ir dalyviai turės puikią galimybę pamatyti ne tik medienos apdirbimo įrangą, bet ir kitus produktus, susijusius su medžio apdirbimu, kuriuos pristatys pasaulio rinkos lyderiai. Parodoje išvysite medienos pjovimo ir džiovinimo įrenginius, automatizuotus apdirbimo centrus, pramonines linijas baldų gamybai ir dar daug visko.

Atidaryti žemėlapį

Parodoje eksponuojama: Medienos ruošos darbai – mašinos ir įrengimai (apdorojimo įranga ir technika, džiovinimo įranga, transporto įrenginiai, pakavimas, sandėliavimas ir logistika), Medienos ir baldų gamyba – mašinos, įranga, priemonės ir technologijos (stalių ir dailidžių prietaisai, įrankiai ir priedai ,dažų medžiagos,  klijai, užpildai, chemikalai, skirti medienos apsaugai, plaušo-popieriaus gamyba, instrumentuotė, technologinių procesų automatizavimas), Gatavi dirbiniai – medienos, baldų reikmenys; parketas; pakuočių transportas; faneros; faneros lakštai, Medinių statinių kūrimas – namai, pirtys, pavėsinės, sijos, karkasiniai namai, interjero detalės (įsk. grindys, durys, langai, laiptai), terasos, išorinė apdaila. Aplinkos apsauga, atliekų panaudojimas ir perdirbimas, darbo sauga, priešgaisrinė sauga. Darbo drabužiai. Bioenergija – įranga ir technologijos kitokio pobūdžio biokuro gamybai ir deginimui: medžio masyvo kuras, biodujos ir skystas kuras (bioetanolio, biodyzelino), durpės, atsinaujinantys energijos šaltiniai, biomasė, bioprocesai.

Tuo pačiu metu vyks: Specializuotos parodos “Bioenergija” ir “Baldų dalys. Priedai. Medžiagos ”

 

Dalyvavimo sąlygos

250

Registracijos mokestis

Į kainą įskaičiuota: parodos katalogas, informacinė medžiaga, dalyvio kortelės, 2 kvietimai į biznio kokteilį,  bendra parodos reklama.

165

1 kv. m. ploto su standartiniu stendu

Į kainą įskaičiuota: parodinio ploto nuoma, konstrukcijų nuoma ir montažas, kiliminė danga (pasirinktiniai: mėlyna, žalia, raudona, juoda, pilka), elektros rozetė (220 V, 2,5 kW), 1 šviestuvas (kas 3 kv. m.), 1 stalas, 4 kėdės, kabykla rūbams, šiukšlių dėžė, užrašas ant stendo (iki 18 ženklų), praėjimų tarp stendų valymas.

81

1 kv. m. tuščio parodinio ploto

Į kainą įskaičiuota: parodinio ploto nuoma.

 

30

1 kv. m. lauko aikštelėje

160

Privalomas įrašas į parodos katalogą + CD

Stendas (plotas)su dviem atvirom sienom:          +15%
Stendas (plotas) su keturiom atvirom sienom:   +25%
Stendas(plotas) su trim atvirom sienom:             +20%
Stendas (plotas) centrinėje linijoje:                        +15%

Kainos nurodytos be PVM.

Susisiekite

Projektų vadovė

Nida Venslovė

Užsiregistruokite

Success

Ačiū!

Jūsų žinutę gavome.