2018-11-18 - 2018-11-20

MENOPE 2018

Dubai International Convention & Exhibition Centre

Dubajus, Jungtiniai Arabų Emyratai

MENOPE 2018

Atstovai Baltijos šalyse: UAB „Autarė“

Dubajus – miestas, neturintis sau lygių visame pasaulyje, sparčiai augantis ir besivystantis, tampantis spalvingiausiu ir turtingiausiu pasaulio centru. Šalyje klesti turizmo verslas, statomi ir įrenginėjami nauji viešbučiai, restoranai, pramogų ir SPA centrai.

MENOPE yra natūralių ir ekologiškų produktų parodų lyderė visame Artimųjų Rytų regione. 2017-ųjų  metų parodoje dalyvavo 175 įmonių iš daugiau nei 50 pasaulio šalių, parodoje apsilankė daugiau nei 5680 B2B lankytojų iš 36 pasaulio šalių: Kuveito, Saudo Arabijos, Omano, Indijos, Egipto, Maroko, Tuniso, Afrikos šalių, Japonijos, Didžiosios Britanijos, Italijos, JAV, Šveicarijos, Ispanijos.. Parodos lankytojai- lyderiaujantys didmenininkai, distributoriai, importuotojai, eksportuotojai, maitinimo įstaigų, viešbučių, prekybos centrų atstovai.

Atidaryti žemėlapį

Parodoje bus demonstruojama:

Natūralus maistas ir gėrimai: aukštos kokybės ekologiški maisto produktai, žemės ūkio produktai, organiški produktai gurmanams, ekologiškas kūdikių maistas, nealkoholiniai gėrimai: alus /vynas, mineraliniai ir terminiai vandenys, prieskoniai, nacionalinis maistas, užkandžiai, funkciniai maisto produktai ir gėrimai, žalieji maisto produktų ir sutys, mėsa ir mėsos pakaitalai, ekologiški pieno produktai, ekologiški vaisiai ir daržovės, džiovinti vaisiai, vaisiai ir daržovės, prieskoniniai augalai, prieskoniai ir pagardai, arbata ir kava.
Natūrali kosmetika ir asmens priežiūros priemonės: kosmetika, odos priežiūra, kosmetika kūdikiams ir vaikams, vonios produktai, natūrali dekoratyvinė kosmetika, kosmetiniai aliejai ir natūralūs kvepalai, higienos produktai, pėdų priežiūros produktai, plaukų priežiūra, natūralūs organizmo valymo produktai, lieknėjimo produktai, apsaugos nuo saulės produktai.
Sveikata, medicina, natūralūs farmacijos produktai: homeopatiniai, ajurvediniai ir unani produktai, botaniniai ekstraktai, aromaterapijos produktai; bio-energetiniai produktai, žoliniai preparatai ir vaistai, esencijos, natūralūs preparatai masažams, gydomosios arbatos, natūralūs vaistai, natūralūs terapijos būdai, centrai ir gydymas, SPA centrai, klinikos, viešbučiai, dietologijos centrai, grožio salonai, sveikatos įstaigos.
Natūralūs maisto produktai/maisto papildai: funkcinis maistas ir papildai, maisto papildai: acidophilus/bifidus/lactobacilus, amino rūgščių papildai, antioksidantai, dietiniai produktai, vitaminai, papildai.
Ekologiški ir natūralūs produktai: ekologiškos valymo priemonės, aplinką tausojantys produktai ekologiška tekstilė, natūralūs valymo reikmenys, skalbyklos natūralus baldai, organiniai drabužiai ir medžiagos, verpalai, prekyba ekologiškais ingredientais ir žaliavomis, natūralios kvapiosios medžiagos, organinės pakavimo medžiagos, daugkartiniai maišeliai, organinės trąšos.

175

Dalyvių iš 50 pasaulio šalių

img

5 680

Registruotų lankytojų iš 36 pasaulio šalių

Dalyvavimo sąlygos

$ 263

Registracijos mokestis

$ 390

1 kv. m. neįrengto parodinio ploto

Į kainą įskaičiuota: praėjimų tarp stendų valymas, bendra apsauga. (minimalus stendo plotas –  18 kv.m.)

$ 420

1 kv. m. įrengto parodinio ploto

Į kainą įskaičiuota: stendo konstrukcijos, frizo lenta, kiliminė danga, apšvietimas (3 „spot“ šviestuvai), elektros rozetė, stalas ir 2 kėdės. (minimalus stendo plotas –  12 kv.m.)

Kainos nurodytos be PVM.

Susisiekite

Užsiregistruokite

Success

Ačiū!

Jūsų žinutę gavome.

change

Norite lankytis šioje parodoje?

Žiūrėti