2019-03-29 - 2019-03-31

OUTDOOR 2019

BT1 parodų rūmuose

Ryga, Latvija

OUTDOOR 2019

Kovo pabaigoje visus aktyvaus poilsio mėgėjus suburs paroda „OUTDOOR 2019“, kuri susideda iš kelių parodų: ŽVEJYBA IR MEDŽIOKLĖ; VALTYS IR JACHTOS ir MOTOCIKLAI IR DVIRAČIAI.

Paskutinių metų  tendencijos – sveikas ir aktyvus gyvenimo būdas, tad vis daugiau žmonių savo laisvalaikiui ir atostogų praleidimui renkasi aktyvų sportą: keliauja pėsčiomis,  dviračiais arba motociklais, meškerioja, plaukiodami valtimis ar jachtomis, sportuoja.. Paroda “OUTDOOR” – tai puiki galimybė susipažinti su visu reikiamu inventoriumi bei būtinais aksesuarais tokioms aktyvioms sporto šakoms ir aktyviam gyvenimo būdui.

2017 metais parodoje dalyvavo 225 įmonės iš 9 šalių: Latvijos, Lietuvos, Estijos, Lenkijos, Nyderlandų, Suomijos, Vokietijos, Kinijos. Parodoje apsilankė daugiau nei 22 000 potencialių pirkėjų.

Atidaryti žemėlapį

Parodos OUTDOOR tematikos:

Tarptautinė valčių ir jachtų paroda BALTIC BOAT SHOW
Baltijos valčių šou yra pagrindinė vandens pramogų paroda Baltijos šalyse, vykstatnti kiekvieną pavasarį bei pristatanti įvairias vandens transporto priemones – nuo valčių, baidarių, katamaranų iki išskirtinių jachtų ir katerių. Parodos dalyviai kartu pristato specialią vandens transporto įrangą ir pagalbinius reikmenis, navigacijos įrangą, vandens sporto ir buriavimo įrangą, krantines ir švartavimosi vietas bei aksesuarus.

Tarptautinė medžioklės ir žvejybos reikmenų ir reikmenų mugė  MEDŽIOKLĖ IR ŽŪKLĖ
“Medžioklė ir žūklė” yra svarbi žvejų ir medžiotojų susitikimų vieta, kur galima sužinoti apie naujausias žvejybos ar medžioklės reikmenis, pasinaudoti geriausiais pasiūlymais dėl trokštamų daiktų, rengti naujus sezoninius renginius ir dalintis patirtimi.

Dalyvaujančios įmonės siūlo medžioklinius ginklus, optiką, apranga ir aksesuarus, žūklės reikmenis, medžioklės ūkius ir specialius žuvininkystės ūkius, taip pat pateikia specialius pasiūlymus ir informaciją apie žvejybos vietas ir stovyklavietes, nardymo, povandeninio medžioklės ir medžioklės turizmo paslaugas.

MOTO & VELO prekybos mugė skirta tiems, kieno motociklais ir dviračiai yra gyvenimo būdas.
Dviračių sporto šakos, motociklų entuziastai ir dviratininkai kasmet susitinka Kipsaloje, kad susipažintų su šios šakos naujienomis, susipažintų su panašiais žmonėmis ir gautų ekspertų patarimus, kaip pasirinkti tinkamiausią transporto priemonę prieš prasidedant aktyviam sezonui.

“Moto & Velo 2019” pirmą kartą atskiroje salėje demonstruos naujausius motociklų, keturračių, motorolerių, kalnų, miesto, kelių, kelionių ir elektrinių dviračių modelius. Parodoje taip pat pristatomos dviračių ir motociklų įranga bei drabužiai, taip pat įvairiūs sveiko gyvenimo būdo produktai.

Tikslinė auditorija:
• valtininkai, buriuotojai, navigatoriai, vandens sporto entuziastai;
• medžiotojai;
• žvejai;
• motociklininkai, lenktynininkai ir entuziastai;
• dviratininkai

190

Įmonės

img

21 906

Lankytojai

Dalyvavimo sąlygos

75

Registracijos mokestis

Registracijos mokestį moka ir įmonė-eksponentė, ir įmonė-sub.eksponentė.
Į kainą įeina: įrašas į parodos katalogą, dalyvio kortelės, kvietimai stendo lankytojams, 2 kvietimai į biznio kokteilį, parodos katalogas, viešbučių užsakymas.

 

1 kv.m. neįrengto ploto, užsakant:                            iki 2018.12.31                nuo 2019.01.01

Užsakant nuo 6 iki 10 kv.m.                                         38 EUR/ 1 kv.m.                 41 EUR/1 kv.m.

Užsakant nuo 11 iki 35 kv.m                                        32 EUR / 1 kv.m.                 35 EUR/1 kv.m.

Užsakant nuo 36iki 70 kv.m                                         23 EUR/ 1 kv.m.                 26 EUR/1 kv.m.

Užsakant virš 71  kv.m.                                                 20 EUR / 1 kv.m.                 23 EUR/ 1 kv.m.

Plotas lauko aikštelėje (min. 8 kv.m.)                        18 EUR/1 kv.m.                   20 EUR/1 kv.m.

 

 

1 kv.m. įrengto parodinio ploto: neįrengtas plotas + standartinė įranga 14 EUR / 1 kv.m.

Į standartinio ploto kainą įeina: parodinio ploto nuoma, 1 šviestuvas “Spot” (kas 3 kv.m.), užrašas ant stendo iki 16 ženklų, bendras apšvietimas, centrinis šildymas, praėjimų tarp stendų valymas, apsauga.

Stendas su dviem atvirom sienom:               + 10 %

Stendas su trimis atviromis sienomis:          + 15 %

Stendas su keturiomis atviromis sienomis:  + 25 %

Kainos nurodytos be PVM

Susisiekite

Projektų vadovė

Roma Bieliajevienė

El. paštas
roma@autare.lt

Užsiregistruokite

Success

Ačiū!

Jūsų žinutę gavome.