2018-10-23 - 2018-10-26

WORLDBUILD BAKU 2018

Baku Expo Center

Baku, Azerbaidžanas

WORLDBUILD BAKU 2018

Paroda WORDLBUILD BAKU 2018 – tai jau 24 – oji  tarptautinė Kaspijos regiono statybų pramonės paroda. Tai itin svarbus statybos, architektūros, projektavimo renginys, kuriame pristatomos aktualios Azerbaidžano statybų verslo naujienos.

Paroda WorldBuild Baku – tai puiki galimybė susirasti naujų klientų, partnerių, atrasti naujas produktų rinkas. 2017 metų parodoje dalyvavo 310 įmonių iš 28 valstybių, o parodą aplankė 8 852 lankytojai.

 

Atidaryti žemėlapį

Parodos sektoriai:
Statyba – statybinės medžiagos ir įranga; statybinių medžiagų gamybos įranga; stogdengystė; techninė įranga ir įrankiai; kraštovaizdis ir architektūra ir kt.
Interjeras – apdailos medžiagos; langai; tekstilė; lakai ir dažai; sienų dangos; grindys; lubos; apšvietimas ir elektra; durys ir pertvaros; spynos; apsauga nuo saulės; laiptai ir arkos; interjeras ir dizainas; baldai.
Fenestracija – langai ir profiliai; fasadų sistemos; architektūrinis stiklas; vartai ir automatika; durys ir kt.
Keramika ir akmuo – keramika; keramikos pramonės įranga ir technologijos; akmuo ir akmentašystė.
Landšafto dizainas – kraštovaizdžio architektūra ir dizainas; kraštovaizdžio sodininkystė; augalinės medžiagos; žiemos sodai ir šiltnamiai.
Statybinės mašinos – buldozeriai, ekskavatoriai, žemkasės, didelio našumo savivarčiai, krautuvai; kranai, mobilūs kranai, kėlimo įranga, konvejeriai; statybinių medžiagų gamybos, laikymo ir transportavimo įranga bei mašinos; gelžbetonio apdorojimo mašinos; cemento, kalkių ir gipso konstrukcinių dalių gamybos įranga; griovimo įranga; pastatų ir konstrukcijų renovavimo ir valymo įrenginiai; atliekų perdirbimo įranga ir kt.
Sanitarinė įranga – sienų plytelės; santechnika ir vonios keramika; vonios kambario baldai ir kt.
Baldai – klasikiniai, šiuolaikiniai, minkšti baldai; stalai ir kėdės; miegamojo baldai; vaikų baldai; pinti baldai; virtuvės baldai ir aksesuarai; biuro baldai, pertvaros ir kt.
Medžio apdirbimas – perdirbimo įranga; apdailos įranga; stalių dirbiniai, statybinės jungtys, medinės konstrukcijos; medžio apdirbimo įrankiai ir aksesuarai.

310

Dalyviai

img

8 852

Profesionalių lankytojų

Dalyvavimo sąlygos

850

Registracijos mokestis

Registracijos mokestį moka ir įmonė-eksponentė ir įmonė-sub. eksponentė.
Į kainą įskaičiuota: parodos administravimas, parodos katalogas, įrašas į parodos katalogą ir internetinį puslapį.

300

1 kv.m. neįrengto parodinio ploto

Į kainą įskaičiuota: parodinio ploto nuoma, praėjimų tarp stendų valymas, bendra apsauga. (Minimalus užsakomas plotas 12 kv.m.)

350

1 kv.m. ploto su standartine įranga

Į kainą įskaičiuota: parodinio ploto nuoma, konstrukcijų nuoma ir montažas, kiliminė danga, užrašas ant stendo, 1 stalas, 2 kėdės, elektros rozetė (220V iki 3kW), 1 šviestuvas kas 4 kv.m., šiukšlių dėžė, praėjimų tarp stendų valymas, bendra apsauga. (Minimalus užsakomas plotas 9 kv.m.)

Stendas (plotas) su dviejomis atviromis sienomis:  +10 %
Stendas (plotas) su trimis atviromis sienomis:         +15 %
Stendas (plotas) su keturiomis atviromis sienomis:+20 %

1 kv. m. lauko aikštelėje: 140 EUR 

*Kainos nurodytos be PVM.
*Galimas kainų tikslinimas.

Susisiekite

Projektų vadovė

Nida Venslovė

El. paštas
nida@autare.lt

Užsiregistruokite

Success

Ačiū!

Jūsų žinutę gavome.