2020-09-29 - 2020-10-01

Speciality & Fine Food Asia 2020

SUNTEC

Singapūras

Speciality & Fine Food Asia 2020 Speciality & Fine Food Asia 2020 Speciality & Fine Food Asia 2020

UAB “Autarė” kviečia Jus dalyvauti tarptautinėje specializuotoje maisto ir gėrimų pramonės parodoje Singapūre

(daugiau informacijos: https://www.speciality-asia.com/)

„Specialty & Fine Food Asia“ yra geriausia skirta platforma gurmaniškų maisto gamintojų ir tiekėjų susitikimams su pagrindiniais pirkėjais ir sprendimus priimančiais asmenimis iš mažmeninės prekybos, didmeninės prekybos, maitinimo paslaugų ir svetingumo sektorių Pietryčių Azijoje. Tiekėjams tai yra tikslinė priemonė, leidžianti pasiekti tinkamus prekybos pirkėjus koncentruotoje verslo aplinkoje.

2020 metais paroda bus suskirstyta į 3 sektorius –

„Meat & Poultry Asia“ – mėsa ir paukštiena;

„SFFA“ –  užkandžiai, gėrimai, kava ir arbata, sveika mityba, žuvis ir jūros gėrybės;

„RPB ASIA“ – baro gėrimai ir užkandžiai, įvairių rūšių  alus, nealkoholiniai gėrimai, vynas ir šampanas, maisto pateikimas/serviravimas;

Pietryčių Azijoje esantis Singapūras gali pasigirti gerai išplėtota ekonomika, nedideliu korupcijos lygiu, o neseniai Pasaulio bankas pripažino šalį geriausia vieta verslui. Šalis priklauso vienam iš sparčiausiai besivystančių Pietryčių Azijos regionui.

„Specialty & Fine Food Asia“ yra labiausiai tikslinė ir orientuota verslo platforma, kuriai galite papasakoti savo istoriją, generuoti naujus klientus ir plėsti savo verslą Pietryčių Azijoje! 2019 m. paroda pritraukė – 196 parodos dalyvių ir 15 nacionalinių paviljonų iš 27 šalių ir beveik 4200 prekybos pirkėjų iš 51 šalies, tai yra būtinas pasirodymas visiems smulkaus maisto pramonėje!

 

Atidaryti žemėlapį

Parodoje vyksta įvairūs renginiai: demonstracijos, verslo seminarai, konsultacijos, apdovanojimai, šokolado degustacijos ir pan.

Dalyvavimo sąlygos

600SGD

1kv.m neįrengto parodinio ploto (min. 18 kv.m.)

680SGD

1kv.m. plotas + premium stendas (min. 9 kv.m.)

Į kainą įskaičiuota: ploto nuoma, aukštos kokybės sienelių konstrukcijos ir jų montažas, kilimas, frizo lenta, apšvietimas, elektros lizdas, baltas apvalus stalas, balta kėdė, šiukšlių kibiras, stendo valymas.

1995SGD

Start-up įmonės stendo paketas

Į kainą įskaičiuota: įmonė turi būti registruota ne seniau kaip prieš 3 metus, ploto nuoma, sienelių konstrukcijos ir jų montažas, kilimas, apšvietimas, elektros lizdas, informacinė spintelė, kėdė, šiukšlių dėžė, stendo valymas.

Kainos nurodytos be PVM

Susisiekite

Projektų vadovė.

Justė Bliujūtė

El. paštas
juste@autare.lt
Telefonas
+37069976101

Užsiregistruokite

Success

Ačiū!

Jūsų žinutę gavome.