2020-09-06 - 2020-09-08

SPECIALITY AND FINE FOOD LONDON 2020

Olympia National Hall

Londonas, Jungtinė Karalystė

SPECIALITY AND FINE FOOD LONDON 2020

„Speciality & Fine Food Fair“ –tai specializuota gurmaniška, prabangi maisto ir gėrimų paroda, vykstanti Londone. Pirmaujantys pasaulyje mažmenininkai, kulinarijos parduotuvių savininkai, virėjai, maisto pirkėjai iš viešbučių bei restoranų, ieškantys naujų skonių bei produktų, visi jie susiburia šioje parodoje. Kartu su  „Speciality & Fine Food Fair“ vyksta irSpeciality Chocolate Fair“, pradėta rengti 2008-aisiais metais, tai vienintelė paroda Didžiojoje Britanijoje, skirta šokoladui! Savo produkciją 2017-aisiais čia pristatė apie 90 šokolado gamintojų iš Didžiosios Britanijos bei kitų pasaulio šalių.

Atidaryti žemėlapį

Parodose eksponuojami: užkandžiai: sūrūs ir saldūs kepiniai, javainiai, čipsai, riešutai, popkornai; duona, duonos produktai ir sumuštiniai; tortai, pyragai, pudingai ir desertai; sūriai, pieno produktai ir kiaušiniai; šokoladas ir jo gaminiai: tamsus ir pieniškas šokoladas, triufeliai, saldainiai, organiškas šokoladas; konditerijos gaminiai; desertai, padažai ir sirupai;  žuvis ir jūros gėrybės; švieži vaisiai, daržovės ir prieskoniai; šaldyti gurmaniški produktai; sveiko maisto ingredientai, alkoholiniai gėrimai: alus, šampanas, putojantis vynas, sidras, vynas, kokteiliai, likeriai ir spirituoti gėrimai, užkandžiai, džemai ir uogienės, mėsa ir jos užkandžiai: rūkyta, vytinta, dešra, paštetai; grybai; padažai, pagardai ir marinatai;  konservai, marinuotos daržovės; alyvuogės ir jų gaminiai, alyvuogių aliejus, actas ir jo produktai, natūralūs maisto produktai, makaronai, ryžiai ir kruopos; karšti ir šalti gėrimai: kava, arbata, vaisniniai gėrimai, karštas šokoladas, šalta arbata ir kava; gurmaniškų produktų pakavimas, maisto išsinešimui pakuotė, dovanų pakuotė ir krepšeliai; technologijos, dekoras ir dizainas, papildomos paslaugos, košerinis maistas, halal; regioninis maistas.

Parodoje vyksta įvairūs renginiai: demonstracijos, verslo seminarai, konsultacijos, apdovanojimai, šokolado degustacijos ir pan.

2017-ųjų metų renginyje apsilankė daugiau, negu 11 500 lankytojų. Parodoje dalyvavo 812 dalyviai, iš jų, net 219 – užsienio šalių atstovai, atvykę iš tokių kaip- Belgija, Kanada, Danija, Dubajus, Ekvadoras, Estija, Prancūzija, Vokietija, Graikija, Honkongas, Vengrija, Islandija, Airija, Italija, Japonija, Lietuva, Liuksemburgas, Makedonija, Madagaskaras, Olandija, Naujoji Zelandija, Lenkija, Slovakija, Portugalija, Ispanija, Švedija, Šveicarija, JAV, Pieų Afrika ir tt.

11 500

Lankytojų

img

812

Dalyvių

Dalyvavimo sąlygos

Susisiekite

Projektų vadovė.

Justė Bliujūtė

El. paštas
juste@autare.lt
Telefonas
+37069976101

Užsiregistruokite

Success

Ačiū!

Jūsų žinutę gavome.