2019-05-16 - 2019-05-18

Verslo misija į Kijevą (Ukraina), 2019 m. gegužės 16-18 d.

Tarptautinė verslo misija į Kijevą, Ukrainą, gegužės 16-18 d.

Kijevas, Ukraina,  2019 m. gegužės 16-18 d.

Lietuvos verslo delegacija dalyvavo Ukrainoje, Kijevo mieste, š.m. gegužės 14 – 17 dienomis rengtose kasmetinėse statybų industrijos, šildymo ir komunalinių-sanitarinių tinklų bei statybų technologijų parodose – Aqua-Therm Kyiv, Build Kiyv ir Intertool Kiyv.

Parodoje „Aqua-Therm Kyiv“ stendus atstovavo įmonės iš tokių sektorių kaip vėdinimo sistemos, šildymo ergonomikos, vandens tiekimo ir komunalinių-sanitarinių tinklų, vandens filtravimo technologijos, alternatyviųjų gyvenamųjų ir komercinių patalpų energetikos šaltinių ir technologijų, šiuolaikinio oro kondicionavimo ir pramoninio vėdinimo sistemų.

Parodoje „Kyiv Build“ dalyvavo įmonės iš tokių sektorių kaip betono technologijos, stogų dengimo medžiagos ir technolohijos, langų ir stiklinimo technologijos, metalo ir metalinių laikančiųjų konstrukcijų bei profilinių gamybos ir įrengimo technologijos, medinių namų ir sanitarinių mazgų statybos technologijos, išmaniosios gyvenamųjų patalpų apsaugos sistemos.

Parodoje „Intertool Kiyv“ savo paslaugas ir produkciją pristatė įmonės iš tokių sektorių kaip statybos ir vidaus apdailos įrengimų gamybos, deimantinių ir super-lengvųjų statybinių įrankių gamybos, parkų ir sodų inžinerininės sistemos, lazerinių super-tiksliųjų statybinių įrankių gamybos, specialiųjų statybinių įrankių, skirtų apdoroti nestandartines statybines medžiagas gamybos.

Lietuvos verslo delegacija ypač pozityviai įvertino parodų „Aqua-Therm Kyiv“ ir „Intertool Kiyv“ pristatytų technologijų gausumą ir inovatyvumą statybų srityje. Parodoje „Build Kyiv“ Lietuvos verslo delegacijos atstotavai lankėse jau įprastinių statybos medžiagų ir stogo dengimo produktų bei technologijų sektoriuose.

Įmonių dalyvavimas dalinai finansuojamas pagal 2014-2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų programą, iš Europos Sąjungos socialinio fondo lėšų.

UAB AUTARĖ įgyvendina projektą pagal priemonę „Naujos galimybės LT“, skirtą įmonių naujų užsienio rinkų paieškai ir plėtrai. Priemonės apimtyje finansuojamos įmonės prekes gaminančios arba paslaugas teikiančios įmonės, vykstančios į verslo misijas. Finansavimą gali gauti labai mažos, mažos ir vidutinės įmonės su sąlyga, jog grupę turi sudaryti bent 5 atstovai iš vieno ekonomikos sektoriaus, tokiu atveju atsiranda galimybė finansuoti ir kitų ekonomikos sektoriaus atstovus.

Susisiekite

Projektų vadovė

Gintarė Zlatkienė

Užsiregistruokite

Success

Ačiū!

Jūsų žinutę gavome.