2019-04-01 - 2019-04-03

Verslo misija į Hanoverį (Vokietija) 2019 balandžio 01-03 d.

Tarptautinė verslo misija į Hanoverį, Vokietiją

Lietuvos verslo delegacija dalyvavo Vokietijoje, Hanoverio mieste, rengtoje  kasmetinėje pagal verslo dalyvių skaičių pirmaujančioje parodoje „Hannover Messe 2019“, skirtoje automatizacijos sistemoms, pramonės technologijoms ir inovacijoms. Paroda apėmė beveik 182 tūkst. kvadratinių metrų teritoriją, dalyvavo per 6500 kompanijų iš daugiau nei 70 pasaulio valstybių, apsilankė virš 200000 lankytojų.

Parodoje dalyvavo įmonės iš tokių sektorių kaip integruotos automatikos, pramonės IT, pavarų techniko ir fluidų technologijos; integruotos energetkos sistemos pramonei, šildymui ir mobilumui; integruotų skaitmeninių procesų ir IT sprendimų; inovatyvių tiekimo sprendimų ir lengvųjų industrinių konstrukcijų; vakuuminių tecnhologijų; pasaulinės verslo rinkos tyrimų; pramonės startuolių; mokslo, tyrimų ir technologijų perkėlimo; 5G technologijų.

Lietuvos verslo delegacija pozityviai įvertino „Hannover Messe 2019“ metu vykusį jau penkioliktąjį tarptautinių verslo susitikimų renginį B2Fair Matchmaking. Jo metu buvo registruota per 30 tūkst. verslo susitikimų, tarp 414 kompanijų iš daugiau nei 40 skirtingų valstybių.

Įmonių dalyvavimas dalinai finansuojamas pagal 2014-2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų programą, iš Europos Sąjungos socialinio fondo lėšų.

UAB AUTARĖ įgyvendina projektą pagal priemonę „Naujos galimybės LT“, skirtą įmonių naujų užsienio rinkų paieškai ir plėtrai. Priemonės apimtyje finansuojamos įmonės prekes gaminančios arba paslaugas teikiančios įmonės, vykstančios į verslo misijas. Finansavimą gali gauti labai mažos, mažos ir vidutinės įmonės su sąlyga, jog grupę turi sudaryti bent 5 atstovai iš vieno ekonomikos sektoriaus, tokiu atveju atsiranda galimybė finansuoti ir kitų ekonomikos sektoriaus atstovus.

Susisiekite

Projektų vadovė

Gintarė Zlatkienė

Užsiregistruokite

Success

Ačiū!

Jūsų žinutę gavome.