2019-06-07 - 2019-06-09

Verslo misija į Kijevą (Ukraina), 2019 m. birželio 07-09 d.

Tarptautinė verslo misija į Kijevą, Ukrainą, birželio 7-9 d.

Lietuvos verslo delegacija dalyvavo Ukrainoje, Kijevo mieste, birželio  4 – 7 dienomis rengtoje kasmetinėje žemės ūkio, gyvulininkystės ir jos technologijų, trąšų ir mašinų parodoje AGRO. Paroda rengiama nuo 1988 metų ir sutraukia daugybę lankytojų ir dalyvių iš viso pasaulio agrarinio sektoriaus. Parodos stendai išdėstyti 34200 kvadratinių metrų ploto teritorijoje, talpina per 1300 dalyvių ir sutraukia kasmet apie 150 – 200 tūkstančių lankytojų iš kurių nuo 35 iki 48% sudaro verslo atstovai.

Šiųmetinėje parodoje AGRO Lietuvos verslo delegacija aplankė šiuos sektorius: biomasės kuro, biodujų, biodyzelio technologijų įmonių sektorių; grybų auginimo ir žuvininkystės; daržovininkystės; agrarinių statybų technologijų; agrarinių mokslų taikymo ir maisto pramonės; gyvulių maitinimo ir reprodukcijos ciklo technologijų ir inovacijų; agrarinių mašinų ir įrenginių; žemės ūkio mašinų ir traktorių; vaisininkytės ir sodininkystės technologijų ir selekcijos.

Lietuvos verslo atstovai pozityviai vertino gausų užsienio ir Ukrainos žemės ūkio technikos įmonių dalyvių skaičių, didelį lankytojų skaičių daržininkystės ir tvariosios žuvininkystės sektoriuose. Taip pat teigiamą įspudį paliko užsienio ir Ukrainos agrarinio mokslo institucijų dalyvavimas parodoje, ypač inovatyviųjų gyvulininkystės, žemės ūkio sprendimų srityje bei biokuro technologijų sektoriuje.

 

 

Įmonių dalyvavimas dalinai finansuojamas pagal 2014-2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų programą, iš Europos Sąjungos socialinio fondo lėšų.

UAB AUTARĖ įgyvendina projektą pagal priemonę „Naujos galimybės LT“, skirtą įmonių naujų užsienio rinkų paieškai ir plėtrai. Priemonės apimtyje finansuojamos įmonės prekes gaminančios arba paslaugas teikiančios įmonės, vykstančios į verslo misijas. Finansavimą gali gauti labai mažos, mažos ir vidutinės įmonės su sąlyga, jog grupę turi sudaryti bent 5 atstovai iš vieno ekonomikos sektoriaus, tokiu atveju atsiranda galimybė finansuoti ir kitų ekonomikos sektoriaus atstovus.

Susisiekite

Projektų vadovė

Gintarė Zlatkienė

Užsiregistruokite

Success

Ačiū!

Jūsų žinutę gavome.