2019-08-25 - 2019-08-28

Verslo misija į Lvovą (Ukrainą), 2019m. rugpjūčio 25-28 d.

Tarptautinė verslo misija į Lvovą, Ukrainą

Lietuvos verslo delegacija dalyvavo Ukrainoje, Lvovo mieste, rugpjūčio 27-30 dieną organizuotame verslo verslui (B2B) ir mokslo verslui (S2B) susitikimų renginyje „Inovacijos 2019“ ir didžiausioje nanotechnologijų ir nanožaliavų pasaulinėje konferencijoje NANO-2019.

Renginys „Inovacijos 2019“ ir sutraukė daugiau nei 800 B2B ir S2B dalyvių iš 25 pasaulio valstybių. Jo tikslas yra suburti mokslininkus, išradėjus, tyrėjus ir inovatorius bei verslą bendrai veiklai, žinių mainams ir paskatinti naujų startuolių, inovacijų ir technologijų įmonių kūrimąsi; technologijų ir inovacijų parkų plėtojimąsi, aktyvų investuotojų dalyvavimą remiant inovatyvaus ir pažangaus verslo iniciatyvas.

Konferencija NANO 2019 sutraukė žymių mokslinių tyrėjų ir profesorių dėmesio, bei technologinių startuolių investuotojų vizitų iš viso pasaulio. Buvo skaitomi pranešimai aktualiomis nanokomponentų, nanodalelių auginimo, naujausių nanomedžiagų taikymo nanotechnologijose tendencijų, optikos ir nanokomponentų taikymo, lazerinių nanotechnologijų panaudojimo temomis.

Šiųmetiniame renginyje „Inovacijos 2019“ Lietuvos verslo delegacija aktyviai dalyvavo B2B ir S2B susitikimuose su aplinką tausojančių inovatyvių pramonės įmonių veiklos optimizavimo specialistais, kompiuterinių pramonės skaitmeninimo technologijų tyrėjais ir institutais bei technologijų startuolių atstovais. Taip pat domėjosi Pramonės ir technologijų parkų steigimo problematika Europos Sąjungoje ir kitose pasaulio šalyse, klausėsi sėkmingo verslo ir technologijų mokslų bendradarbiavimo istorijų, dalyvavo renkant Europos įmonių tinklo ir Ukrainos didžiausio inovatoriaus įmonių ir individualioje įskaitoje prizo laureatus.

Lietuvos verslo atstovai ypač teigiamai vertino visą renginio „Inovacijos 2019“ organizavimo struktūruotumą ir naudingumą plėtojant inovatyvų verslą, taip pat didelę konferencijos NANO2019 svarbą kuriant tvarius verslo ir taikomojo mokslo santykius.

Susisiekite

Projektų vadovė

Gintarė Zlatkienė

Užsiregistruokite

Success

Ačiū!

Jūsų žinutę gavome.