2019-01-14 - 2019-01-19

Verslo misija į Miuncheną, aplankant parodą BAU 2019

Verslo misija į Miuncheną 2019 01 13-16

Lietuvos verslo delegacija dalyvavo vienoje didžiausių tarptautinių architektūros, statybinių medžiagų ir konstrukcijų parodų BAU 2019, kuri vyksta kas dvejus metus. Šiais metais parodoje atstovavo savo stendus rekordinis skaičius įmonių iš viso pasaulio – net 2250.

Atstovai iš Lietuvos aplankė naują išmaniosios statybos technologijų ir apšvietimo parodos skyrių, Skaitmeninių projekcijų skyrių, kuriame lankytojai buvo supažindinti su naujausiomis programinės įrangos ir skaitmeninių technologijų pritaikymo šiuolaikinėje statybų industrijoje tendencijomis, taip pat Grindų medžiagų skyrių, Stogų dengimo medžiagų ir priemonių skyrių, Stiklo ir fasadų konstrukcijų skyrių, Atsinaujinančios energijos šaltinių pritaikymo statiniams skyrių, Vartų ir parkavimo sistemų bei Laiptų ir medienos skyrių stendus. Lietuvos verslo delegacijos atstovai susitiko su tokiomis įmonėmis kaip 123erfasst.de GmbH, Press Glass SA, 4Floor GmbH, ABET LAMINATI S.p.a., ABIMAT B.V., Alberto Mazzonetto s.n.c., Allgeier IT Solutions GmbH, ADAMIETZ Sp.z o.o., ADEMSAN Makine San. Tic. Ltd. Sti, Ajour System A/S, KLAUS Multiparking GmbH, Klaes, Horst, GmbH & Co. KG.

Verslo misijos atstovai teigiamai įvertino dalyvavimą diskusijose bei B2B susitikimuose apie įvairias sritis: nuo grindinių apšvietimo technologijų iki naujausių stogų dengimo medžiagų iš medžio ir metalo derinių, nuo saulės energija maitinamo lietaus vandens surinkimo žaliųjų statinių zonų drėkinimui iki ypač lengvų metalų lydinių panaudojimo moderno stiliaus interjero laiptų konstrukcijoms. Išskirtinai teigiamai verslo misijos dalyviai vertino BAU-IT skyriaus stendus ir Išmaniosios statybos skyriaus stenduose pristatytas statybų proceso inovacijas.

 

Įmonių dalyvavimas dalinai finansuojamas pagal 2014-2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų programą, iš Europos Sąjungos socialinio fondo lėšų.

UAB AUTARĖ įgyvendina projektą pagal priemonę „Naujos galimybės LT“, skirtą įmonių naujų užsienio rinkų paieškai ir plėtrai. Priemonės apimtyje finansuojamos įmonės prekes gaminančios arba paslaugas teikiančios įmonės, vykstančios į verslo misijas. Finansavimą gali gauti labai mažos, mažos ir vidutinės įmonės su sąlyga, jog grupę turi sudaryti bent 5 atstovai iš vieno ekonomikos sektoriaus, tokiu atveju atsiranda galimybė finansuoti ir kitų ekonomikos sektoriaus atstovus.

Susisiekite

Projektų vadovė

Gintarė Zlatkienė

Užsiregistruokite

Success

Ačiū!

Jūsų žinutę gavome.