2019-03-19 - 2019-03-20

Verslo misija į Oslą (Norvegija) 2019 kovo 19-20 d.

Lietuvos verslo delegacija dalyvavo tarptautinėje Draugiškos aplinkai Pramonės ir skaitmeninimo konferencijoje bei verslo susitikimų renginyje Norvegijoje, Oslo mieste. Iš viso konferencijoje ir verslo susitikimuose dalyvavo per 190 įmonių atstovų iš 15 Europos Sąjungos ir Ekonominės Erdvės valstybių bei Pietų Korėjos, buvo surengta 174 verslo susitikimai 2 verslo susitikimų sesijose. Konferencijos tikslinės grupės: verslo įmonės, verslo aplinkos tyrimų institutai ir tarptautiniai projektai pramonės efektyvumo bei tvarios plėtros didinimui pagal Europos Sąjungos ir Norvegijos Karalystės finansinius instrumentus Horizon 2020, EEA ir Norway grants.

Lietuvos verslo delegacija dalyvavo dviejose verslo susitikimų sesijose, 21 verslo susitikime. Verslo misijos atstovai susitiko su įmonių Lade S, Flow ship design d.o.o., Solar Eco Systems, Manta North Ltd., Mixmove, Konsgberg Innovasjon AS, Nexo Mobility AS, Xmartvare Consulting, Sipup, Triggo S.A., 8Sigma, Geobit PC ir kt. atstovais.

Verslo misijos atstovai teigiamai vertino renginio organizaciją ir dalyvavo diskusijose apie tarptautinių projektų vystymo tvarios pramonės paisant ekologinės politikos gairių svarbą, klausėsi pranešimų pramonės įrenginių ir procesų stebėjimo skaitmenizacijos, globalinės skaitmenizacijos ir pramonės gebėjimo adaptuotis iššūkių, skaitmeninių paslaugų pramonės vystymo iššūkių, atsakingos pramonės skaitmenizacijos temomis.

Įmonių dalyvavimas dalinai finansuojamas pagal 2014-2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų programą, iš Europos Sąjungos socialinio fondo lėšų.

UAB AUTARĖ įgyvendina projektą pagal priemonę „Naujos galimybės LT“, skirtą įmonių naujų užsienio rinkų paieškai ir plėtrai. Priemonės apimtyje finansuojamos įmonės prekes gaminančios arba paslaugas teikiančios įmonės, vykstančios į verslo misijas. Finansavimą gali gauti labai mažos, mažos ir vidutinės įmonės su sąlyga, jog grupę turi sudaryti bent 5 atstovai iš vieno ekonomikos sektoriaus, tokiu atveju atsiranda galimybė finansuoti ir kitų ekonomikos sektoriaus atstovus.

Susisiekite

Projektų vadovė

Gintarė Zlatkienė

Užsiregistruokite

Success

Ačiū!

Jūsų žinutę gavome.