2019-03-02 - 2019-03-04

Verslo misija į Paryžių (Prancūzija) 2019 kovo 02-04 d.

Lietuvos verslo delegacija dalyvavo tarptautinėje žemės ūkio parodoje Paryžiuje, apimančioje Prancūzijos ir jos užjūrio teritorijų žemės ūkio, sodininkystės, vyno produkcijos gamintojus ir tiekėjus, kitų šalių žemės ūkio gamintojus ir gyvulininkystės ūkio atstovus. Iš viso šių metų parodoje dalyvavo 960 įmonių pristačiusių savo stendus.

Lietuvos verslo delegacija aplankė 3 iš 4 pagrindinių parodos sektorius orientuotus į tarptautinį žemės ūkį: javų augintojų, sodininkystės, daržininkystės ir augalininkystės; gyvulininkystės; žemės ūkio maisto produkcijos iš Prancūzijos ir kitų valstybių. Lietuvos atstovai susitiko su įmonių Os Charolais France/Herd Book Charolais, O Gourmandises D’alice, Les Fermiers SAGA, Delices De Guyane, Os Romaine, Boulangers Du Grand Paris, Struk-Ohana, Chocolate in a bottle, I-Grec, Terroir Fribourg, Fumeiro de Seia, Rio Coco, Rovo Carni-Abruzzo, Cidre Estigar, Cidre Kerne, Aux Saveurs d‘Ardennes.

Verslo misijos atstovai labai teigiamai įvertino puikią parodos organizaciją ir patogų paviljonų išdėstymą, renginių, viešų reklaminių pasirodymų, maisto produktų degustacijų ir galimybių megzti verslo ryšius neformalioje aplinkoje gausą. Lietuvos verslo delegacija lankėsi sūrių gamintojų stenduose, mėsinių jaučių augintojų stenduose, sidro ir vyno gamintojų stenduose.

 

 

 

Įmonių dalyvavimas dalinai finansuojamas pagal 2014-2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų programą, iš Europos Sąjungos socialinio fondo lėšų.

UAB AUTARĖ įgyvendina projektą pagal priemonę „Naujos galimybės LT“, skirtą įmonių naujų užsienio rinkų paieškai ir plėtrai. Priemonės apimtyje finansuojamos įmonės prekes gaminančios arba paslaugas teikiančios įmonės, vykstančios į verslo misijas. Finansavimą gali gauti labai mažos, mažos ir vidutinės įmonės su sąlyga, jog grupę turi sudaryti bent 5 atstovai iš vieno ekonomikos sektoriaus, tokiu atveju atsiranda galimybė finansuoti ir kitų ekonomikos sektoriaus atstovus.

Susisiekite

Projektų vadovė

Gintarė Zlatkienė

Užsiregistruokite

Success

Ačiū!

Jūsų žinutę gavome.