2019-03-21 - 2019-03-24

Verslo misija į Stambulą (Turkija) kovo 21-24 d.

Lietuvos verslo delegacija dalyvavo aštuntojoje tarptautinėje Miltų, pašarų, kruopų, ryžių, kukurūzų bei ankštinių augalų Bulghur apdorojimo mašinų bei makaronų ir sausainių technologijų parodoje Stambule, Turkijoje, kuri rengiama kas dvejus metus.

Lietuvos verslo delegacija aplankė 5 parodos sektorius: grūdinių ir augalinių kultūrų apdorojimo mašinų, apdorojimo mašinų detalių tiekėjų, sausainių ir makaronų gamybos technologijų, ankštinių augalų ir ryžių produktų bei apdorojimo technologijų, pašarų gamybos. Verslo misijos atstovai taip pat susitiko su Turkijos Enterprise Europe Network atstovais, kurie pristatė verslo galimybes ir verslo aplinką Turkijoje.

Verslo misijos atstovai teigiamai vertino patogų parodos išplanavimą, aplankė parodos sektorių stendus, dalyvavo diskusijose apie esminius grūdinių kultūrų tinkamo sandėliavimo iššūkius šalto ir drėgno klimato zonose, makaronų ir biskvito technologijų skaitmenizaciją ir inovacijas, Bulghur malimo technologijų išskirtinumus ir privalumus populiariausių pramoninių malimo mašinų kontekste.

 

Įmonių dalyvavimas dalinai finansuojamas pagal 2014-2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų programą, iš Europos Sąjungos socialinio fondo lėšų.

UAB AUTARĖ įgyvendina projektą pagal priemonę „Naujos galimybės LT“, skirtą įmonių naujų užsienio rinkų paieškai ir plėtrai. Priemonės apimtyje finansuojamos įmonės prekes gaminančios arba paslaugas teikiančios įmonės, vykstančios į verslo misijas. Finansavimą gali gauti labai mažos, mažos ir vidutinės įmonės su sąlyga, jog grupę turi sudaryti bent 5 atstovai iš vieno ekonomikos sektoriaus, tokiu atveju atsiranda galimybė finansuoti ir kitų ekonomikos sektoriaus atstovus.

Susisiekite

Projektų vadovė

Gintarė Zlatkienė

Užsiregistruokite

Success

Ačiū!

Jūsų žinutę gavome.