2020-10-19 - 2020-10-22

ANALYTICA 2020 (perkelta )

parodų centras Messe München

Miunchenas, Vokietija

ANALYTICA 2020 (perkelta )

UAB “Autarė” kviečia Jus apsilankyti tarptautinėje laboratorinių technologijų ir biotechnologijų parodoje Miunchene (Vokietijoje)

(Daugoiau apie parodą rasite čia: http://www.analytica.de/index-2.html )

Paroda 2020 metais perkelta dėl koronaviruso grėsmės.

ANALYTICA 2020– tai tarptautinė laboratorinių technologijų ir biotechnologijų paroda, vykstanti kas dvejus metus nuo 1968 metų. ANALYTICA užpraetų metų parodoje  metais dalyvavo 1 244 dalyviai iš 37 pasaulio šalių ir užėmė 27 148 m2 plotą. Čia apsilankė 35 002 lankytojai.

Pagrindiniai parodos sektoriai: Laboratorinės technologijos (įranga ir technika, laboratorijų duomenų sistemos, dokumentacija, cheminės medžiagos, reagentai, izotopai, birios cheminės medžiagosir kiti); Biotechnologijos (bioanalizė, biocheminės medžiagos, bioprocesų inžinerija, biotechnologijų įranga, laboratorijų technologijos, medicininiai tyrimai, diagnostika, diagnostinė įranga, vaistų išradimai, nanotechnologijos, genoma, sterilizacijos technologijos ir kt.); Analizė (pramoniniai tyrimai, aplinkosaugos tyrimai, maisto produktų tyrimai, kietųjų medžiagų tyrimai, įranga, spektoskopai, optinės analizės įranga, mikroskopai, optinio vaizdo valdymas ir kt.); Informacija ir paslaugos (patentai, duomenų bazės, literatūra, mokymai, atliekų šalinimas ir perdirbimas ir kt.)

Atidaryti žemėlapį

Lankymo sąlygos

Susisiekite

Projektų vadovė

Gintarė Zlatkienė

Užsiregistruokite

Success

Ačiū!

Jūsų žinutę gavome.