2020-12-02 - 2020-12-05

Automechanika Shanghai 2020

National Exhibition and Convention Center

Šanchajus, Kinija

Automechanika Shanghai 2020

UAB „Autarė” kviečia apsilankyti tarptautinėje automobilių dalių ir įrangos mugėje Šanchajuje (Kinijoje) Automechanika Shanghai 2019
(Plačiau apie šią parodą rasite čia: https://automechanikashanghai.hk.messefrankfurt.com/shanghai/en/visitors/welcome.html)

Automechanika Shanghai 2019 – tai tarptautinė automobilių dalių ir įrangos mugėje Šanchajuje, vykstanti kas metus nuo 2004 metų. Preliminariais organizatorių duomenimis 2017 metais mugę aplankė daugiau nei 120 671 lankytojų iš įvairių pasaulio šalių. Lankytojai buvo iš transporto priemonių gamybos, atsarginių detalių ir priemonių, garažo įrangos ir kitų sričių. Mugė užėmė 147 254 m2 plotą. Mugėje dalyvavo net 5 747 dalyviai, kurie pristatė savo kompanijas ir paslaugas. Aplankydami mugę sužinosite apie automobilių ir jų įrangos naujoves ir tendencijas.

Pagrindiniai parodos sektoriai: Pavaros; Važiuoklės; Dalys; Įkrovimo priedai; Atnaujintos dalys lengviems automobiliams ir komerciniams; Elektronika ir sistemos; Aksesuarai; Tiuningas; Dizaino tobulinimas; Remontas ir priežiūra; Draudimas; Finansai; Lizingas.

Kelionė organizuojama lėktuvu. Dėl pasiūlymo kriepkites el.p.

 

Atidaryti žemėlapį

Lankymo sąlygos

nuo 899

Kelionės kaina asmeniui, gyvenant dviviečiame kambaryje su pusryčiais.

Į kelionės kainą įskaičiuota: lėktuvo bilietas, registruotas bei rankinis bagažai, 3 n. pasirinktame viešbutyje, pusryčiai, Kinijos viza ( turistinė- vienkartinė, atliekama per 7 d.d.), sveikatos draudimas, kelionės atmintinė ( kaip judėti oro uostas-viešbutis-paroda), įėjimo į parodą leidimas ( tik su išankstine registracija).

Pervežimas oro uostas- viešbutis- oro uostas  mokama papildomai ( apie 50 eur / asm į abi puses)

Kelionės kaina keičiasi ir tvirtinama užsakymo metu.

Susisiekite

Projektų vadovė

Gintarė Zlatkienė

Užsiregistruokite

Success

Ačiū!

Jūsų žinutę gavome.