2020-11-04 - 2020-11-08

BATIMAT 2020

Paryžius. Prancūzija

Parc Des Expositions Paris Nord Villepinte parodų centre

BATIMAT 2020

UAB “AUTARĖ” kviečia apsilankyti tarptautinėje statybos parodoje Paryžiuje(Prancūzijoje)
(plačiau apie šias parodas rasite čia :  https://www.batimat.com/en/home/  arba http://www.batimat.com/site/GB.htm )

Statybos paroda BATIMAT 2020 – tai tarptautinė statybų paroda, viena didžiausių, vykstanti kas du metus nuo 1959 metų. Šios parodos metu tame pačiame parodų centre vyksta dar dvi parodos, kurios visos kartu lankytojams pristato platų spektrą statybos pramonės produktų, statybos technologijų, statybos mašinų ir kitų įrenginių, skirtų namų statybai, dekoravimui ir apdailai.

BATIMAT paroda pirmaujanti statybos paroda.

Praeitoje parodoje savo produkciją bei paslaugas pristatė beveik 1900 dalyvių, lankytojų skaičius siekė 180505, parodos plotas siekė 87719 m2 plotą.
Parodą kasmet aplanko daugybė statybininkų profesionalų, medžiagų gamintojų, platintojų, bei pirkėjų, ieškančių prekių už prieinamesnę kainą.

Pagrindiniai parodų sektoriai: Statybos technologijos; Statybos įranga; Langai; Durys; Medienos apdirbimas; Statybinės medžiagos; Statybinės mašinos; Instaliacinės medžiagos; Informacinės technologijos; Interjero ir eksterjero detalės; Vidinė ir išorinė namų apdaila.

Atidaryti žemėlapį

Lankymo sąlygos

nuo 315

Kelionės kaina asmeniui, gyvenant dviviečiame kambaryje su pusryčiais

Į kelionės kainą įskaičiuota: lėktuvo bilietas, rankinis bagažas, 3 n. viešbutyje su pusryčiais, kelionės atmintinė kaip nuvykti oro uostas-viešbutis-paroda.

Galimas užsakyti pervežimas oro uostas-viešbutis oro uostas su lietuviškai kalbančiu gidu. Kaina asmeniui nuo 50 eur, kai keliauja ne mažiau 4 asm.
Maloniai lauksiu Jūsų paklausimų ar užsakymų.

Susisiekite

Projektų vadovė

Gintarė Zlatkienė

Užsiregistruokite

Success

Ačiū!

Jūsų žinutę gavome.