2020-10-24 - 2020-10-25

BEAUTY FORUM MUNICH 2020

Munich Messe parodų centre

Miunchenas, Vokietija

BEAUTY FORUM MUNICH 2020

UAB “AUTARĖ”kviečia Jus dalyvauti tarptautinėje profesionalios kosmetikos, nagų ir podiatrijos mugėjė Miunchene (Vokietijoje) BEAUTY FORUM MUNICH 2020
(Daugiau apie parodą sužinosite: http://www.beauty-fairs.de/muenchen/home.html)

Beauty Forum München 2020 – tai grožio paroda, vykstanti kasmet nuo 1986 metų. Ši paroda suteikia puikias galimybes didinti savo individualų verslą bei susipažinti su geriausiais savo srities specialistais ir profesionalais bei išgirsti naudingų patarimų.

2019 metais parodoje dalyvavo 420 savo produktus ir paslaugas pristatantys dalyviai. Galimybe dalyvauti „Beauty Forum München” ir informuoti save apie naujausias grožio tendencijas pasinaudojo daugiau negu 42 800 lankytojų.

Pagrindiniai parodos sektoriai: Dekoratyvinė kosmetika ir dailinimas; Pėdų priežiūra; Nagų dizainas ir priežiūra; Permanentinis makiažas; Aksesuarai; Bižuterija; Kosmetika; Estetinė medicina; Sveikas maistas; Sveikatingumas ir SPA; Saulės kosmetika; Sveikatingumo įrenginiai; Reklama ir leidėjai bei Mokymas; Asociacijos; Nacionaliniai ir tarptautiniai čempionatai ir varžybos.

 

Atidaryti žemėlapį

Lankymo sąlygos

Susisiekite

Projektų vadovė

Gintarė Zlatkienė

Užsiregistruokite

Success

Ačiū!

Jūsų žinutę gavome.