2019-06-19 - 2019-06-22

CBME Turkey 2020

parodų centras CNR Expo

Stambulas, Turkija

CBME Turkey 2020

UAB “AUTARĖ” kviečia apsilankyti tarptautinėje kūdikių, vaikų ir motinystės reikmenų parodoje Stambule (Turkijoje)

(Plačiau apie šią parodą rasite čia: http://www.cbmeturkey.com/)

CBME Turkey 2020 – tai tarptautinė kūdikių, vaikų ir motinystės reikmenų paroda Stambule, vykstanti kas metus nuo 1990 metų. Preliminariais organizatorių duomenimis 2019 metais parodą aplankė daugiau nei 15 000 lankytojų, iš 110 pasaulio šalių. Parodoje dalyvavo apie 250 dalyvių, kurie pristatė savo paslaugas ir produktus. Tai unikali ir originali Turkijoje vykstanti paroda, kuri teikia plačias prekybos galimybes vaikams ir jų tėvams. Paroda yra dinamiška, kuri atsižvelgia į nuolat augančią vaikų reikmenų ir produktų paklausą. Turkijos strateginė geografinė padėtis yra tarsi jungiantis tiltas, kuriuo įvairūs sektoriai gali efektyviai ir ekonomiškai pasiekti apie 1,5 milijardo klientų iš Eurazijos ir Artimųjų Rytų, ar Vidurio Afrikos regionų.

Kartu su šia paroda 2020 m. sausio mėnesį vyks ir „Istanbul Kids Fashion“, kuris yra būtinas vaikų mados renginys, skirtas prekybos profesionalams. Joje bus išsami vaikų mados ir aksesuarų (0–16 metų) apžvalga. Renginys vyksta du kartus per metus – sausį ir birželį. Sausio mėnesį renginys yra kartu su „CBME Turkey“, o birželį – kaip „CBME Istanbul Kids Fashion“. Stambulo vaikų mada yra puiki platforma, leidžianti pristatyti naują gyvenimo būdą ir mados tendencijas vaikams.

Atidaryti žemėlapį
>

Pagrindiniai renginio sektoriai: drabužiai ir aksesuarai kūdikiams, vaikams; mityba; avalynė; prekės ir reikmenys naujagimiams; reikmenys nėščiosioms; saugumas; žaislai; dviračiai; vaikiškos kėdutės; baldai ir namų tekstilė; vežimėliai; higienos reikmenys ir kūdikių kosmetika; medicinos reikmenys.

 

Kodėl verta apsilankyti CBME Turkey 2020:

  • Galimybė susipažinti su naujausiomis tendencijomis, pokyčiais ir naujovėmis;
  • Pramonės atstovų „CBME Turkey“ seminarai ir konferencijos;
  • Rinkos tyrimai ir duomenų analizė;
  • Puiki vieta gauti informaciją apie kainas ir sąlygas;
  • Ideali platforma užsakymams pateikti;
  • Galimybė bendradarbiauti su pasauliniais OEM / ODM tiekėjais;
  • Galimybė susitikti gyvai ir užmegzti verslo ryšius su firmomis;
  • Galimybė atrasti platų tiekėjų ir prekės ženklų pasirinkimą kūdikių ir vaikų gaminių pramonėje;

Lankymo sąlygos

Susisiekite

Projektų vadovė

Gintarė Zlatkienė

Užsiregistruokite

Success

Ačiū!

Jūsų žinutę gavome.