2019-03-28 - 2019-03-30

CLEANEXPO UKRAINE 2019

parodų centras IEC - International Exhibition Centre

Kijevas, Ukraina

CLEANEXPO UKRAINE 2019

UAB “AUTARĖ” kviečia apsilankyti Tarptautinėje valymo priemonių ir produktų mugėje Kijeve (Ukrainoje)

(plačiau apie parodą rasite čia: http://cleanexpo.com.ua/en-GB/ )

CleanExpo UKRAINE 2019  tai regioninė įrangos, profesionalių sanitarinių, higieninių ir valymo priemonių paroda. Vykstanti kasmet nuo 2004 metų. Vyksta kartu su Hotel & Spa paroda. Paskutinėje parodoje dalyvavo 2890 unikalių specialistų, daugiau nei 60 kompanijų iš 8 šalių: Rusijos, Austrijos, Turkijos, Vokietijos, Belgijos, JAV, Ukrainos bei Italijos. 96% dalyvių sutiko, kad paroda yra aukštos kompetencijos ir verta dėmesio.

Pagrindiniai parodos sektoriai:

PROFESIONALUS VALYMAS: Profesionalus valymas ir priežiūra; Pramoninis valymas; Sanitarija ir higiena; Gaminiai voniai ir tualetams; Purvą sugeriantys kilimėliai; Šiukšlių surinkimo ir šalinimo įranga; Lauko valymo įranga; Skalbimo ir priežiūros priemonės; Apsauginės priemonės ir uniformos; Valymo rangovai.

SAUSAS VALYMAS IR SKALBIMAS: Cheminio valymo mašinos; Vandens valymo įrenginiai; Plovikliai ir skalbinių gręžimas; Lyginimo ir džiovinimo įranga; Apdailos įranga; Spalvoto pluošto valymo mašinos; Savitarnos skalbyklos įranga; Valykla ir skalbimo įrangos remontas; Cheminių medžiagų technologijos ir jų priedai; Apsauginės priemonės ir uniformos; Programinė įranga.

 

Atidaryti žemėlapį

Lankymo sąlygos

Susisiekite

Projektų vadovė

Gintarė Zlatkienė

Užsiregistruokite

Success

Ačiū!

Jūsų žinutę gavome.