2019-03-05 - 2019-03-07

ECOBUILD 2019

ExCel parodų centre

Londonas, Jungtinė Karalystė

ECOBUILD 2019

UAB “Autarė” kviečia Jus apsilankyti tarptautinėje statybos technologijų parodoje Londone (Didžiojoje Britanijoje)

Daugiau informacijos apie parodą rasite: https://www.ecobuild.co.uk/

Nuo 2019 metų ECOBUILD parodos organizavimą perima FutureBuild Events kolektyvas. Tad nenuostabu, kad su naujais organizatoriais keičiasi ir parodos koncepcija. Didžiausias dėmesys bus skiriamas ne kiekybei, o kokybei. Futurebuild events komanda, siekdama pristatyti tai, ko pramonei labiausiai reikia, glaudžiai bendradarbiauja su statybos pramonės asociacijomis, žiniasklaida bei giminingų pramonių įmonėmis. Organizatoriai visada atkreipia dėmesį į naujausias inovacijas ir pramonės tendencijas.

2017 metais parodoje pristatyta daugiau nei 450 prekinių ženklų, apsilankė daugiau nei 20 000 profesionalių žiūrovų: architektų, nekilnojamojo turto vystymo bendrovių, statybos kompanijų, statybos rangovų, inžinerijos įmonių, statybos medžiagų ir paslaugų pirkėjų, tiekėjų ir kitų įmonių.

Parodoje pristatomi sektoriai:  statyba, ekologiški statybos produktai bei paslaugos, atsinaujinanti energija, pažangūs pastatai, ekologiniai interjerai.

Atidaryti žemėlapį

Lankymo sąlygos

nuo 199

kelionės kaina asmeniui, gyvenant dviviečiame kambaryje su pusryiais.

nuo 299

kelionės kaina asmeniui, gyvenant dviviečiame kambaryje su pusryiais.

Galimi ir kiti apgyvendinimo pasiūlymai bei lokacija.

Į kelionės kainą įskaičiuota: lėktuvo bilietas, rankinis bagažas, 1n. pasirinktame viešbutyje su pusryčiais, kelionės atmintinė, įėjimas į parodą.

Galimas užsakyti pervežimas oro uostas- viešbutis- oro uostas, asmeniui kaina į abi puses nuo 75 eur*, kai keliauja ne mažiau 4 asm.

Susisiekite

Projektų vadovė

Gintarė Zlatkienė

Užsiregistruokite

Success

Ačiū!

Jūsų žinutę gavome.

change

Norite dalyvauti šioje parodoje?

Žiūrėti