2020-10-19 - 2020-10-23

EURONAVAL 2020

parodų centras Paris-Le Bourget

Paryžius, Prancūzija

EURONAVAL 2020

UAB “AUTARĖ” kviečia apsilankyti tarptautinėje jūrų laivyno gynybos ir jūrų parodoje bei konferencijoje Paryžiuje (Prancūzijoje)

(Plačiau apie šią parodą rasite čia: http://www.euronaval.fr/9-visitors)

EURONAVAL 2020 – tai Paryžiuje pirmaujanti, tarptautinė, kas dvejus metus spalio mėnesį vykstanti jūrų laivyno gynybos ir jūrų paroda. Pirmą kartą EURONAVAL surengta dar ankstyvaisisias 1968 metais. Turėdama itin didelį pasisekimą bei gausų dalyvių ir lankytojų auditorijos lankomumą ši paroda sėkmingai rengiama iki šių dienų. Preliminariais organizatorių duomenimis Paskutinioje parodoje apsilankė 23250 lankytojai atvykę iš 34 skirtingų šalių, o įvairias technikas, įrenginius, naujausias tendencijas, paslaugas ir produktus pristatė daugiau nei 400 dalyviai iš skirtingų pasaulio šalių bei regionų. EURONAVAL – tai bene viena iš didžiausių tokio pobūdžio parodų visame pasaulyje, kadangi kaskart čia susirenka išties įspūdingas skaičius lankytojų.

 

Pagrindiniai parodos sektoriai: Laivai; Laivo jėgainės ir elektros sistemos; Jutikliai; Elektronika; Optiniai prietaisai; Ginklai ir šaudmenys; Povandeninės operacijos ir komponentai; Įranga; Aeronautika; Treniruokliai; Inžinerija; Logistika; Jūrų erdviniai palydovai; Gynyba; Laivų ir povandeninių laivų statyba /reikmenys /įranga; Uosto įrenginiai

 

Atidaryti žemėlapį

Lankymo sąlygos

Susisiekite

Projektų vadovė

Gintarė Zlatkienė

Užsiregistruokite

Success

Ačiū!

Jūsų žinutę gavome.